Dzień Dziecka w T-Mobile – 10 darmowych GB dla klientów sieci

Kolejna trzydniowa promocja w T-Mobile! Rozdawnictwo gigabajtów trwa w najlepsze, a że wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, Magentowi postanowili uczcić to stosownym prezentem.

Reklama

Co święto, to prezent

T-Mobile zapowiedziało ostatnio, że rusza z nowym programem, którego celem będzie cykliczne udostępnianie klientom sieci różnych prezentów przy okazji wybranych wydarzeń. Mogą to być święta, ale równie dobrze także inne okoliczności – Magentowi zapewne wykażą się finezją w wymyślaniu kolejnych powodów, by obdarować użytkowników telefonów na kartę i MIX-a dodatkowymi bonusami czy zniżkami.

W ostatnim tygodniu T-Mobile podarowało wszystkim chętnym 1000 minut do wykorzystania na rozmowy telefoniczne. Tym razem trzydniowa promocja dotyczy internetu.

Reklama

10 GB na 3 dni od T-Mobile

Osoby, które korzystają z T-Mobile na kartę albo oferty MIX, w dniach od 1 do 3 czerwca będą mogli aktywować darmowy pakiet internetu 10 GB – w sam raz na początek nowego tygodnia.

Aktywacja jest prosta: wystarczy wysłać SMS-a o treści TAK na numer:

  • 80401 – dla użytkowników T-Mobile na kartę
  • 80404 – dla abonentów MIX

Podobają mi się ostatnie prezenty T-Mobile. Mniej podoba mi się, że pod względem darmowych pakietów mocno rozleniwili się pozostali operatorzy. Fioletowi, Pomarańczowi, Zieloni – klienci czekają na zacne promocje!

 

źródło: materiały prasowe