5 GB darmowego internetu dla klientów T-Mobile

Od przybytku głowa nie boli – ta zasada znakomicie odnosi się do internetu mobilnego. Niezależnie od tego, jakim pakietem dysponujemy, zawsze miło jest „przytulić” dodatkowe gigabajty. Swoim klientom oferuje je T-Mobile.

Reklama

5 GB darmowego internetu od T-Mobile

Ponieważ mamy piątek, T-Mobile ma dla swoich klientów prezent w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays. Tym razem czeka ich pakiet 5 GB internetu. Może to niewiele, ale do podratowania weekendowego bilansu zużycia danych – w sam raz.

Jak skorzystać z pakietu? Gigabajty będzie można odebrać od dziś, 24 lipca, aż do niedzieli 26 lipca. Wystarczy zalogować się do aplikacji Mój T-Mobile i odnaleźć baner z promocją. Istnieje też druga opcja aktywacji – za pośrednictwem SMS-a. Wtedy wysyłamy wiadomość o treści „HF” na numer 80800.

Z okazji mogą skorzystać zarówno klienci ofert na kartę oraz MIX-a, jak też ci, którzy związali się z siecią abonamentem. W wypadku tych pierwszych czas na wykorzystanie dodatkowych 5 GB to tydzień, zaś ci drudzy mają na to czas do końca cyklu rozliczeniowego.