smartfon Samsung Galaxy M51 smartphone
Samsung Galaxy M51 (źródło: Samsung)

Samsung Galaxy M51 w niższej cenie – 21 groszy za każdą mAh baterii

Są użytkownicy, dla których topowe podzespoły i możliwości nie są najważniejsze, a najbardziej liczy się czas pracy na jednym ładowaniu. Samsung Galaxy M51 może być dla nich idealną propozycją, szczególnie teraz, kiedy można go kupić w niższej cenie.

Samsung Galaxy M51 jest dostępny w Polsce od stosunkowo niedawna – pojawił się w sprzedaży w kraju nad Wisłą na początku września 2020 roku. Jego sugerowaną cenę ustalono na 1699 złotych, co jest kwotą nieco wyższą niż przeciętny klient wydaje na smartfon, ale jednocześnie też taką, jaką większość osób jest w stanie przeznaczyć na zakup nowego telefonu.

smartfon Samsung Galaxy M51 smartphone
Samsung Galaxy M51 (źródło: Samsung)

Promocja: Samsung Galaxy M51 z ogromną baterią w niższej cenie

Jeśli ktoś miał na oku ten smartfon, to właśnie dostał argument, aby przestać się wstrzymywać i w końcu go kupić. Samsung Galaxy M51 jest bowiem aktualnie dostępny w oficjalnej polskiej dystrybucji w niższej, promocyjnej cenie 1499 złotych.

Kup smartfon Samsung Galaxy M51 w promocyjnej cenie

Jako że największą (dosłownie!) zaletą tego smartfona jest bateria, można pokusić się o wyliczenie, że za każdy mAh klient zapłaci ~21 groszy – w sumie akumulator ma bowiem pojemność aż 7000 mAh! Co bardzo ważne, Samsung dodaje w zestawie ładowarkę o mocy 25 W, dzięki której ładowanie baterii (przez port USB-C) nie będzie trwało całej nocy.

Model ten ma jednak znacznie więcej mocnych stron, w tym procesor Qualcomm Snapdragon 730, wyświetlacz Super AMOLED Full HD+ o przekątnej 6,7 cala, aparaty o rozdzielczości 64 Mpix (f/1.8) na tyle i 32 Mpix na przodzie oraz 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej (+ microSD do 512 GB).

Ponadto na jego pokładzie znajdują się aparat z obiektywem ultraszerokokątnym, moduł NFC, czytnik linii papilarnych i niehybrydowy Dual SIM (2x nano SIM + microSD). Warto też zauważyć, że Samsung Galaxy M51 nie jest jakoś przesadnie ciężki, jak na smartfon z baterią o pojemności 7000 mAh – waży 213 gramów.

Samsung nie podaje, do kiedy będzie sprzedawał Galaxy M51 w obniżonej cenie, więc jeśli ktoś planował go kupić, nie powinien dłużej się zastanawiać.

Te artykuły mogą Cię zaineteresować: