Plus drugi smartfon Samsung za 1 złoty promocja
źródło: Polkomtel

Wiosenna promocja w Plusie: drugi smartfon Samsung za 1 złoty, a do tego „gorące nowości”

Według Polkomtela, operatora sieci Plus, „wiosna to idealny moment, by wymienić smartfon na nowy”, dlatego przygotowano kilka promocji, żeby zachęcić do tego klientów. Mają oni do wyboru m.in. zestaw z drugim smartfonem marki Samsung za złotówkę, a także inne sprzęty. Ponadto mogą również liczyć na podwojony pakiet internetu w abonamencie.

Reklama

Promocja: dwa razy więcej gigabajtów w abonamencie w sieci Plus

Cały czas, aczkolwiek tylko do końca maja 2021 roku, obowiązuje promocja, w ramach której klienci otrzymają podwojony pakiet internetowy w wybranych abonamentach głosowych i internetowych. W taryfie za 30 złotych miesięcznie będą to 4 GB, natomiast w ofercie za 50 złotych miesięcznie – 24 GB. Z kolei w abonamencie z opłatą miesięczną w wysokości 60 złotych klient otrzyma 50 GB, a na dodatek będzie miał również dostęp do technologii 5G, którą objętych jest już 12 mln mieszkańców Polski.

Na większy o 100% pakiet internetowy mogą też liczyć osoby, które zdecydują się na ofertę internetu mobilnego. Za 40 złotych miesięcznie dostaną 90 GB, za 50 złotych – 120 GB, a za 70 złotych aż 200 GB. Ponadto operator przygotował także taryfy z dostępem do technologii 5G – 500 GB za 100 złotych miesięcznie i 1000 GB (1 TB) za 200 złotych miesięcznie.

Wiosenna promocja w Plusie: drugi smartfon Samsung za 1 złoty, a do tego „gorące nowości”

Od połowy kwietnia klienci sieci Plus mogą kupić zestaw z drugim smartfonem Oppo za złotówkę. Od teraz jest dostępny również drugi – jeśli zdecydujecie się na zakup Samsunga Galaxy S20 FE 5G lub Galaxy A52 5G, będziecie mogli dobrać model Galaxy A02s za złotówkę.

Polkomtel informuje, oba smartfony można kupić za 2 złote na start i 36 rat w wysokości – odpowiednio – 89 złotych lub 53 złotych miesięcznie, aczkolwiek liczbę i wysokość rat można zmienić wedle własnego uznania.

Plus drugi smartfon Samsung za 1 złoty promocja
źródło: Polkomtel

Jednocześnie Polkomtel ogłosił, że do oferty sieci Plus trafiły nowe smartfony Oppo A74 5G (dostępny wyłącznie u tego operatora) i Xiaomi Mi 11 Lite 5G oraz router ZTE MC801A, który obsługuje sieć 5G (36 rat po 50 złotych + 1 złoty na start), a także hulajnoga Fiat F500-F85 (36 rat po 49 złotych + 1 złoty opłaty początkowej).