Nowa oferta od Plusa

Plus podwaja gigabajty w wybranych ofertach abonamentowych

Internetu nigdy za wiele. Wie o tym Plus, który zdecydował się na podwojenie wielkości paczek danych dla swoich klientów.

Rekordowy rok w Plusie

Nie jest tajemnicą, że w świetle obecnie panującej sytuacji na świecie, dostęp do internetu stał się ważniejszy niż kiedykolwiek. Teraz to już nie tylko rozrywka, ale i przede wszystkim praca czy nauka dla jeszcze większego grona odbiorców. Mówiąc w skrócie – w dużej mierze codzienność nas wszystkich. W wydanym przez Plusa raporcie, w 2020 roku klienci tejże sieci wraz z Cyfrowym Polsatem przetransferowali półtora miliarda gigabajtów danych, co w stosunku do roku wcześniejszego stanowiło 36-procentowy wzrost.

W związku z tym zaktualizowano ofertę operatora, z której będą mogli skorzystać nowi klienci, osoby przedłużające umowę lub te, które postanowią kupić kolejny abonament w sieci Plus. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Zmiany w ofercie dla klientów indywidualnych

W odpowiedzi na rosnący transfer danych, operator zdecydował się zaktualizować swoją ofertę w ramach trzech głosowych wariantów ofert abonamentowych. Jak podaje Plus, oferta obejmuje także abonamenty z dostępem do sieci 5G, w której zasięgu znajduje się coraz więcej osób. Same zmiany obejmują zaś nawet najtańsze dostępne pakiety.

Nowa oferta dla klientów indywidualnych (fot. Plus)
  • Promocja z podwójnymi gigabajtami dostępna jest już dla wybierających najtańszy abonament za 30 złotych/mies., którzy zamiast 2 GB miesięcznie, otrzymują 4 GB.
  • Osoby, którym zależy na jeszcze intensywniejszym codziennym korzystaniu z sieci, wybierając abonament za 50 złotych/mies., dostają 24 GB zamiast 12 GB.
  • Klientów, dla których ważny jest superszybki transfer danych w technologii 5G, ucieszą podwójne gigabajty (2×25 GB, czyli 50 GB) w abonamencie za 60 złotych/mies.

Odświeżona oferta dla firm

Nowości spotkamy także w przypadku propozycji dla przedsiębiorców. Plus chce w ten sposób ułatwić prowadzenie biznesu z poziomu smartfona. Właściciele firm także mogą liczyć na podwojone gigabajty dostępne w ramach poszczególnych abonamentów.

Promocja obejmuje także ofertę dla firm (fot. Plus)

W tym przypadku operator komórkowy zwraca uwagę na następujące elementy oferty:

  • Z dodatkowych gigabajtów mogą skorzystać wszyscy prowadzący firmę, którzy zdecydują się na abonament za 30 złotych (36,90 złotych z VAT/mies.), w którym zamiast 7 GB, dostają 14 GB.
  • Przedsiębiorcy, chcący mieć swobodny dostęp do sieci zawsze, kiedy tego potrzebują, wybierając abonament za 50 złotych (61,50 złotych z VAT/mies.) otrzymują 40 GB, zamiast 20 GB.
  • Osoby, które nie wyobrażają sobie już prowadzenia firmy bez superszybkiego internetu 5G z abonamentem za 60 złotych (73,80 złotych z VAT/mies.) otrzymują 70 GB, zamiast 35 GB.

Plus zaznacza, że w ramach każdego z przedstawionych abonamentów, klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy, mogą standardowo prowadzić rozmowy, SMS-ować i MMS-ować bez ograniczeń. Do tego decydując się na abonament w cenie minimum 50 złotych, istnieje możliwość skorzystania z rabatu w wysokości 25 złotych na dodatkową kartę w ramach programu smartDOM i smartFIRMA.

Promocyjna oferta ruszy 1 marca 2021 roku i będzie dostępna do końca maja tego samego roku. Więcej informacji na temat tej, jak i innych ofert znaleźć można na oficjalnej stronie Plusa.