Tak, Fiat także ma własną hulajnogę elektryczną. Poznajcie model 500

Tak, Fiat także ma własną hulajnogę elektryczną. Poznajcie model 500

Wystarczy przejść się po mieście, aby zauważyć jak nagle wzrosła popularność hulajnóg elektrycznych. Nie powinno to dziwić, bowiem w niskiej cenie można mieć wygodny i całkiem szybki pojazd do przemieszczania się na małe odległości. Fani włoskiej motoryzacji, zwłaszcza grupy FCA, mogą teraz kupić specjalną hulajnogę, która inspirowana jest samochodami Fiata.

Oto hulajnoga z logo marki Fiat

Do Polski trafiła pierwsza hulajnoga elektryczna marki Fiat – model F500-F80W, który nazwą nawiązuje do popularnego samochodu włoskiego producenta. Całość utrzymana jest w całkiem atrakcyjnej, stonowanej stylistyce i może podobać się zarówno młodszym, jak i trochę starszym osobom. Nie zabrakło oczywiście znaczka marki Fiat, a także wyraźnego oznaczenia modelu 500.

Hulajnoga elektryczna Fiat 500 została wyposażona w silnik o mocy 250W oraz akumulator
36V 6AH, który w pełni naładowany pozwala na maksymalny zasięg do 20 km. Czas ładowania to około 2-3 godziny. Prędkość maksymalna wynosi natomiast 25 km/h. Maksymalne obciążenie to 100 kg, ale należy pamiętać, że wraz ze wzrostem wagi spada podany zasięg.

Tak, Fiat także ma własną hulajnogę elektryczną. Poznajcie model 500
Fiat F500-F80W (fot. materiały prasowe)

Model F500-F80W posiada duże, 8-calowe koła, które powinny zapewnić możliwość poruszania się na różnym terenie, także po dość nierównym podłożu. Nie zabrakło oczywiście elektronicznego hamulca i amortyzacji przedniego koła, co dodatkowo powinno podnieść komfort podróżowania.

Hulajnoga waży niewiele ponad 11kg i ma być łatwa w transporcie. Wymiary wynoszą 99 x15,5 x 44,5 cm (złożona) , 99 x 42 x 107,5 cm (gotowa do jazdy). Hulajnoga elektryczna Fiat 500 jest dostępna w dwóch kolorach – czarnym i białym. Pojazd kosztuje 1599,00 zł.

Marzysz o własnej hulajnodze elektrycznej? Właśnie mamy konkurs ze świetnym sprzętem

Na Tabletowo.pl trwa konkurs, w którym główną nagrodą jest hulajnoga elektryczna Motusa – Scooty 8.5 Power. To naprawdę bardzo dobry i uniwersalny pojazd, który może znaleźć zastosowanie w wielu warunkach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszych wrażeń z testów hulajnóg Motusa i do wzięcia udziału w konkursie.

źródło: materiały prasowe