Play NEXT (fot. Play)

Play i Revolut nawiązują współpracę – dzięki niej klienci dostaną nawet 8 miesięcy subskrypcji za pół ceny

Około miesiąc temu Play zakończył promocję, dzięki której klienci mogli korzystać z oferty Play NEXT nawet przez pół roku za darmo. Od tamtej pory nowi użytkownicy mogą otrzymać już tylko 50% rabat na subskrypcję, również maksymalnie przez sześć miesięcy. Można jednak wydłużyć ten okres – wystarczy podpiąć do konta kartę Revolut.

Play NEXT

Play NEXT nie jest typową ofertą – klient nie podpisuje żadnych umów, nie musi też doładowywać konta (chociaż może to zrobić, jeśli chce skorzystać z dodatkowo płatnych usług). Zamiast tego podpina swoją kartę płatniczą, z której operator co miesiąc pobiera opłatę za subskrypcję. Dla przypomnienia, jej miesięczny koszt to 45 złotych i za tę kwotę użytkownik dostaje do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiet 50 GB internetu.

Reklama

Początkowo osoby przenoszące numer do Play NEXT z innej sieci otrzymywały pół roku subskrypcji za darmo, natomiast korzystające już z oferty Play lub wybierające całkowicie nowy numer trzy miesiące. Około miesiąc Play zakończył tę promocję i od tamtej pory daje ww. grupom użytkowników 50% rabat na subskrypcję przez – odpowiednio – sześć lub trzy miesiące. Teraz jednak nadarza się sposobność, żeby płacić mniej przez jeszcze dłuży okres.

Promocja Play NEXT i Revolut

Play nawiązał bowiem współpracę z coraz popularniejszym w Polsce Revolutem. Obecnie z usług tego ostatniego korzysta w naszym kraju już ponad ćwierć miliona użytkowników. Na dodatek niedawno uzyskał on europejską licencję bankową, co z pewnością przekona do jego oferty kolejne osoby, które do tej pory bały mu się powierzyć swoje pieniądze.

Ogłoszona właśnie współpraca z Play na pewno również mu w tym pomoże, ponieważ posiadacze karty Revolut mogą otrzymać 50% rabatu na subskrypcję Play NEXT nawet przez osiem miesięcy – wystarczy, że przeniosą swój numer z innej sieci. Z kolei osoby, które już korzystają z (innej) oferty Play lub wybierające całkowicie nowy numer mogą liczyć na cztery miesiące za pół ceny.

Aby skorzystać z przygotowanej wspólnie przez Play i Revolut promocji, należy podpiąć kartę Revolut oraz wpisać w odpowiednim polu kod PLAYREVO. Oferta jest jednak ograniczona czasowo – można do niej przystąpić do 31 grudnia 2018 roku (najpóźniej do tego dnia trzeba złożyć wniosek o dołączenie do Play NEXT).

Należy też pamiętać, że z tej promocji jedna osoba może skorzystać tylko raz, niezależnie od tego, ile ma kont i kart w aplikacji Revolut.

Regulamin Oferty Promocyjnej „Subskrypcja za pół ceny z Revolut” (PDF)

Źródło: Revolut