Revolut ma już w Polsce 250 tysięcy klientów. Z tej okazji nie zapłacicie za wydanie fizycznej karty

Cyber Monday nie jest tak mocno zauważalny w Polsce jak Black Friday, ale nie znaczy to, że nie znajdziemy dzisiaj godnych uwagi promocji. Revolut aż do 2 grudnia będzie świętował osiągnięcie 250 tysięcy użytkowników w naszym kraju. Z tego tytułu firma pokryje koszty dostawy fizycznych kart płatniczych.

Ci, którzy mają konto Revolut, ale nie używają karty fizycznej lub nowi użytkownicy platformy, mogą ją bezpłatnie otrzymać. Wystarczy, że skorzystają z promocji fintechu, która potrwa do końca tygodnia.

Reklama

Jeśli mamy już fizyczną kartę, z promocji nie skorzystamy – tylko pierwsza karta jest objęta promocją, także osoby chcące zamówić sobie „plastik rezerwowy” nie kwalifikują się na darmową dostawę.

Warunkiem bezpłatnej karty jest doładowanie konta Revolut kwotą min. 20 zł, w celu weryfikacji właściciela. Nie jest to opłata za kartę – kwota ta w całości może być wykorzystana później, a nawet przelana z powrotem na źródłowe konto bankowe. Firma zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji wcześniej niż 2 grudnia, jeśli skończą się zapasy kart.

Ostatnie tygodnie to dobry czas dla Revoluta w Polsce. Wielu, żeby skorzystać z okazji pojawiających się w zagranicznych sklepach i nie tracić pieniędzy przy mało korzystnym przewalutowaniu na złotówki, zakładało konto w Revolucie. W ciągu ostatnich 7 dni zrobiło tak około 10 tysięcy osób mieszkających w naszym kraju. Polscy użytkownicy tej usługi każdego miesiąca dokonują operacji o łącznej wartości 100 milionów euro.

Dwa miesiące temu Revolut miał w Polsce 200 tys. użytkowników, zaś teraz jest ich już 250 tys. Wzrost jest dobrze widoczny. Firma doskonale zdaje sobie sprawę, że na pragnieniu oszczędzania można nieźle zarobić…

 

źródło: fintek.pl