Play - abonament

Play uruchamia promocję z 300 GB internetu po przeniesieniu numeru do Fioletowych

Play przygotował promocje dla tych, którzy zdecydują się na zmianę operatora i skorzystają z ofert Fioletowej sieci. Z bonusów mogą skorzystać nowi abonenci, klienci UPC oraz chcący skorzystać z oferty MIX.

Dwa razy więcej GB w Play i bonus w połączeniu z UPC

Ogłoszenie uruchomienia eSIM w Play nie było jedyną wiadomością, którą mieli dziś do przekazania Fioletowi. Od teraz, decydując się na przeniesienie numeru do abonamentu w Play, „ryzykujemy” otrzymaniem podwójnego pakietu internetu. Ogólna zasada promocji jest taka, że im większy abonament, tym lepsze bonusy.

Najniższa opcja umożliwia przygarnięcie podwojonej paczki danych przez 6 miesięcy. Najdroższa skutkuje 300 GB do wykorzystania z pełną prędkością przez 24 miesiące. Dodatkowo w planie Play HOMEBOX operator udostępnia dodatkową kartę SIM z internetem domowym bez limitu GB z 200 GB z pełną prędkością.

promocja nawet sześć miesięcy bez opłat w nowej ofercie Play MIX
źródło: Biuro prasowe Play

Operator umożliwia też dobranie kolejnych numerów już za 30 złotych miesięcznie po rabatach. Jeśli korzystamy przy tym z internetu czy telewizji UPC możemy także przenieść numer do Play i zyskać rabat nawet 30 złotych już na pierwszy numer. Profit!

Promocje w ofertach MIX

Zakładając, że lubimy łączyć usługi na kartę z abonamentem, dobrą opcją jest MIX. Jeśli przeniesiemy numer do MIX-a i wybierzemy model Elastyczny 50/100 lub 60/120 z dowolnym smartfonem, otrzymamy 6 miesięcy (doładowań) bez opłat, natomiast wybierający standardowy MIX z dowolnym smartfonem odbiorą 3 miesiące (doładowania) bez opłat.

Do tego, każdy klient decydujący się na jedną z powyższych ofert, dostanie pakiet 100 GB do wykorzystania na social media, ważny przez 90 dni.

Jeśli chcielibyśmy poznać bardziej szczegółowe warunki promocji, możemy je znaleźć na stronie play.pl.