Orange

Doładuj konto w Orange na kartę i zyskaj więcej gigabajtów

Jeśli przyda Wam się trochę więcej internetu w wakacje i korzystacie z oferty Orange na kartę, to mamy dla Was dobre wieści. Pomarańczowi uruchamiają promocję, dzięki której zyskamy więcej gigabajtów po doładowaniu.

Promocja w Orange na kartę

Klienci Orange na kartę nie są zbytnio rozpieszczani przez operatora. To zwykle osoby opłacający abonament mogą liczyć na regularne prezenty w postaci gigabajtów i innych bonusów w ramach akcji „Środy z Orange”. Jeśli korzystamy z pre-paida, takich okazji jest mniej. Nie znaczy jednak, że nie pojawiają się w ogóle. Ponieważ poprzednia promocja dla posiadaczy numerów na kartę skończyła się w trzecim tygodniu czerwca, przyszedł czas na kolejną.

Orange obiecuje, że jeśli jeśli doładujemy konto przez aplikację Mój Orange lub stronę, dostaniemy dodatkowe 20 GB internetu za darmo. Promocja trwa aż do końca wakacji. Gigabajty zostaną przyznane po każdym doładowaniu wykonanym do 31 sierpnia 2022 roku.

Kilka dodatkowych zasad

Przyznawany pakiet internetowy jest zawsze stały i wynosi 20 GB. Jednak wysokość doładowania decyduje o jego ważności. Dodatkowe środki będą aktywne:

  • za doładowanie nominałem 5 złotych ważne 2 dni od momentu przyznania,
  • za doładowanie nominałem 10 złotych ważne 5 dni od momentu przyznania,
  • za doładowanie nominałem 25 złotych ważne 31 dni od momentu przyznania,
  • za doładowanie nominałem 30 złotych ważne 31 dni od momentu przyznania,
  • za doładowanie nominałem 40 złotych ważne 40 dni od momentu przyznania,
  • za doładowanie nominałem 50 złotych ważne 93 dni od momentu przyznania,
  • za doładowanie nominałem 100 złotych ważne 155 dni od momentu przyznania,
  • za doładowanie nominałem 200 złotych lub wyższym ważne 155 dni od momentu przyznania.

Bonusowe gigabajty przyznane w ramach Bonusu sumują się z bonusowymi gigabajtami przyznanymi w ramach usługi „Internet za darmo” w taryfie Orange Free na kartę i mogą przyjąć ich ważność lub wydłużyć ważność sumy zgormadzonych środków w zależności od sytuacji na koncie abonenta.

Wygląda więc na to, że mamy prosty sposób na doposażenie się w naprawdę spory zapas pakietu internetowego, który nie zniknie nam przed czasem.

Jeśli chcemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat promocji, odsyłamy Was do Regulaminu akcji.