Redmi Note 9 smartphone
Redmi Note 9 (źródło: @Sudhanshu1414)

Czekałeś na promocję na Redmi Note 9? Było warto, bo teraz zapłacisz dużo mniej

Właśnie mija miesiąc od rozpoczęcia przedsprzedaży Redmi Note 9 w Polsce. Ta oczywiście już się zakończyła (31 maja 2020 roku) i teraz producent przygotował jeszcze ciekawszą promocję na ten smartfon, dzięki której można sporo zaoszczędzić.

Cała seria Redmi Note 9 aspiruje do miana bestsellera, lecz nie wszyscy muszą być zainteresowani najdroższym (choć i tak niewiarygodnie niedrogim) Redmi Note 9 Pro (jego ceny zaczynają się w Polsce od 1299 złotych).

Wielu osobom w zupełności wystarczy Redmi Note 9, którego od dziś można kupić w bardzo atrakcyjnej promocji, pozwalającej zaoszczędzić okrągłą sumkę.

promocja na Redmi Note 9
Redmi Note 9 (źródło: Xiaomi)

W trakcie przedsprzedaży tego smartfona dodawana była do niego karta podarunkowa na kwotę 50 złotych, którą klienci mogli wykorzystać na kolejne zakupy. Teraz natomiast można kupić go dużo taniej niż do tej pory.

Promocja na Redmi Note 9

Od dziś, tj. 25 czerwca, do końca tego miesiąca, smartfon dostępny jest w obniżonej cenie. Wersja z 3 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej sprzedawana jest za 699 złotych, natomiast konfiguracja 4 GB/128 GB za 799 złotych.

W obu przypadkach jest to więc aż o 200 złotych taniej niż wynosi cena regularna. To bardzo atrakcyjna oferta, biorąc pod uwagę fakt, że model ten dostępny jest w Polsce od zaledwie miesiąca.

Promocja na Redmi Note 9 obowiązuje wyłącznie w oficjalnej polskiej dystrybucji, w tym również w sklepie Media Expert (nie jest wymagane podanie żadnego kodu rabatowego).

Promocja na Xiaomi Mi Note 10 Lite i Xiaomi Mi Band 4

Jutro, tj. 26 czerwca 2020 roku, rusza również specjalna oferta na Xiaomi Mi Note 10 Lite (w obu wersjach, tj. 64 GB i 128 GB) – przy zakupie tego smartfona, klienci otrzymają w prezencie opaskę sportową Xiaomi Mi Band 4.

Promocja w tym przypadku potrwa do 5 lipca 2020 roku.

Xiaomi Mi Note 10 Lite smartphone
Xiaomi Mi Note 10 Lite (źródło: Xiaomi)

To jednak jeszcze nie koniec promocji na urządzenia marki Xiaomi. Producent przy okazji poinformował też, że przedłuża specjalną ofertę na samą opaskę sportową Xiaomi Mi Band 4 – aż do 1 lipca 2020 roku będzie dostępna w obniżonej cenie, wynoszącej 119 złotych.

Kup Xiaomi Mi Band 4 za 119 złotych