TIDAL HiFi na 3 miesiące za marne 3 złote? Nie ma się nad czym zastanawiać!

Strumieniowanie muzyki to obecnie norma. Dostałbym jednak szału, gdybym miał słuchać muzyki przez YouTube z reklamami, więc kiedy tylko mogę, sięgam po płatne subskrypcje serwisów typu Spotify czy YouTube Music. Z odsieczą nadchodzi Tidal.

Tidal HiFi za 3 zł to złoto w czystej postaci

Jeśli tylko słuchamy muzyki na czymś bardziej złożonym niż słuchawki z marketu za 40 złotych, to prawdopodobnie będziemy w stanie docenić dźwięk HiFi. Właśnie w takiej jakości przesyła go Tidal w nowej promocji serwisu. Osoby, które nie miały nigdy wykupionej subskrypcji, mogą skorzystać teraz z promocji, w której za 3 miesiące usługi zapłacą tylko 3 złote!

Tidal nie jest tak popularny jak Spotify, ale niczego mu nie brakuje

Oprócz dostępu do ponad 60 milionów utworów, Tidal HiFi umożliwia także odsłuchiwanie części z nich w jakości Master Quality Authenticated (MQA), charakteryzującej się – można by rzec – studyjną dbałością o szczegóły. Część zawartości serwisu może też zyskać, gdy odsłuchamy jej w Dolby Atmos.

Jak skorzystać z promocji?

Prosta sprawa – przechodzimy na stronę Tidala tędy. Po podaniu swojego e-maila i danych karty płatniczej, nasze konto zostanie obciążone zawrotnym rachunkiem 3 zł, a my przez 3 miesiące będziemy mogli cieszyć się muzyką w najwyższej możliwej jakości streamingu.

Trzeba tylko pamiętać, żeby zrezygnować ze subskrypcji przed czasem – w przeciwnym wypadku Tidal pobierze opłatę w wysokości 39,99 zł za miesiąc.

Ostatnio tego typu promocja była uruchomiona w marcu tego roku, i szczerze, niewielkim kosztem uratowała mnie przed korzystaniem z darmowego Spotify.