Motorola RAZR
Motorola RAZR (źródło Motorola)

Ale numer! Motorola RAZR taniej aż o 1300 złotych!

Nowa Motorola RAZR sprawia, że serce chyba każdego fana Motoroli RAZR V3 zaczyna szybciej bić, lecz jej sama cena może już przyprawić o zawał. Po raz pierwszy doczekaliśmy się jej obniżki. I chociaż wysokość rabatu robi wrażenie, to nadal nie jest on wystarczająco duży, aby po składaną Motkę pobiegły tłumy.

Regularna cena Motoroli RAZR jest kosmicznie wysoka

Kiedy pierwszy składany smartfon legendarnej marki Motorola (i to od razu jaki!) debiutował w Polsce, kosztował zawrotne 7299 złotych. Patrząc na samą specyfikację Motoroli RAZR, kwota ta wydaje się niczym nie uzasadniona, lecz należy zdawać sobie sprawę z tego, że producent na pewno wyłożył mnóstwo pieniędzy, aby opracować taką konstrukcję i teraz musi (a przynajmniej chciałby) je odzyskać (zapewne z lekką nawiązką).

składany smartfon Motorola RAZR
Motorola RAZR (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

Szczególnie że prawdopodobnie zdaje sobie sprawę, iż jest to propozycja niszowa z zupełnie nowej kategorii i na razie klienci podchodzą do składanych smartfonów z rezerwą. Tym bardziej, że ich ceny są takie, a nie inne.

Nie mamy żadnych informacji na temat wolumenu sprzedaży pierwszego składanego smartfona Motoroli – producent od momentu jego rynkowej premiery nie pochwalił się, jak sprzedaje się Motorola RAZR. Niedawno w Stanach Zjednoczonych pojawiła się jednak oferta, w ramach której klienci dostawali dwa egzemplarze w cenie jednego, więc oczekiwaliśmy, że i w naszym regionie Lenovo przygotuje coś, co zachęci do zakupu tego smart-telefonu.

Motorola RAZR taniej aż o 1300 złotych!

Od razu lojalnie uprzedzę, że mimo iż mamy tu do czynienia z ogromną obniżką, bo za 1300 złotych można już kupić dobrej klasy smartfon, to jak nietrudno policzyć, za Motorolę RAZR wciąż trzeba słono zapłacić.

Motorola RAZR
Motorola RAZR (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

Słono, a dokładniej 5999 złotych, czyli dokładnie tyle samo, co za Samsunga Galaxy S20 Ultra 5G. Jednocześnie jest to pierwszy raz w historii, kiedy Motorola RAZR jest tańsza od swojego największego konkurenta, czyli Samsunga Galaxy Z Flip za 6600 złotych.

Nigdzie nie widzę informacji, czy to tylko tymczasowa obniżka ceny, czy na stałe, więc jeżeli ktoś nosił się z zakupem tego smartfona, to raczej nie powinien dłużej z tym zwlekać. Należy też pamiętać, że Motorola RAZR obsługuje jedynie technologię eSIM, którą aktualnie wspiera wyłącznie Orange.

W obniżonej cenie dostępne są obie wersje kolorystyczne smartfona: czarna oraz Blush Gold, która niedawno weszła do Polski.

Kup smartfon Motorola RAZR w obniżonej cenie