Motorola RAZR Blush Gold foldable smartphone
Motorola RAZR Blush Gold (źródło: Motorola)

Motorola RAZR w złotym kolorze dostępna w Polsce. Kupisz ją nie tylko w Orange

Motorola RAZR Blush Gold zadebiutowała w kwietniu 2020 roku w Stanach Zjednoczonych. Szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się, że smartfon w tym wydaniu trafi również do Polski, a tymczasem tak się właśnie stało. Co więcej, Motorola RAZR jest dostępna już nie tylko w Orange.

Pierwszy składany smartfon Motoroli zadebiutował w Polsce 6 lutego 2020 roku i był dostępny wyłącznie w sieci Orange, bowiem tylko ten operator oferuje technologię eSIM – a trzeba wiedzieć, że Motorola RAZR nie obsługuje tradycyjnych, fizycznych kart SIM, nawet w formacie nano.

Przez ponad pięć miesięcy model ten był dostępny w Polsce jedynie w czarnej wersji kolorystycznej. Teraz jednak dołącza do niej druga o nazwie Blush Gold z – jak można się domyślić – złotymi akcentami.

Motorola RAZR Blush Gold dostępna w Polsce

Niektórzy z Was być może pamiętają Motorolę RAZR V3i Dolce & Gabbana (jeśli nie – zerknijcie w Google), która była złota „do szpiku kości”. Model ten „ociekał złotem” zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Motorola RAZR Blush Gold jest trochę inna, bardziej stonowana. W tym smartfonie kolor złoty ma zupełnie inny odcień, trochę wpadający w beż (?), i nie rzuca się aż tak w oczy, choć nie można powiedzieć, że w ogóle go nie widać.

Motorola RAZR Blush Gold foldable smartphone
Motorola RAZR Blush Gold (źródło: Motorola)

Motorola RAZR Blush Gold ma złoty „podbródek” z czytnikiem linii papilarnych i pokrywę części panelu tylnego, którą użytkownik najczęściej trzyma w dłoni. Do tego w tym samym odcieniu jest pierścień wokół aparatu na klapce.

Motorola RAZR Blush Gold będzie kosztowała dokładnie tyle samo, co wersja czarna, czyli (oburzające) 7299 złotych. Smartfon ma być dostępny w sieci Orange oraz sklepach Media Expert, RTV Euro AGD i x-kom.

Decydując się na zakup tego modelu należy pamiętać, że – jak już wspomniałem – nie obsługuje on fizycznych kart SIM, a jedynie eSIM, którą oferuje w Polsce wyłącznie Orange. Pozostali operatorzy jakoś niespecjalnie się do tego kwapią, a szkoda.

Przy okazji warto dodać, że aktualnie również Motorola RAZR w kolorze czarnym jest dostępna już nie tylko w Orange, ale też w sklepach z elektroniką.

Kup smartfon Motorola RAZR

Polecamy również: