Motorola RAZR Blush Gold foldable smartphone
Motorola RAZR Blush Gold (źródło: Motorola)

Motorola RAZR w złotym kolorze dostępna w Polsce. Kupisz ją nie tylko w Orange

Motorola RAZR Blush Gold zadebiutowała w kwietniu 2020 roku w Stanach Zjednoczonych. Szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się, że smartfon w tym wydaniu trafi również do Polski, a tymczasem tak się właśnie stało. Co więcej, Motorola RAZR jest dostępna już nie tylko w Orange.

Pierwszy składany smartfon Motoroli zadebiutował w Polsce 6 lutego 2020 roku i był dostępny wyłącznie w sieci Orange, bowiem tylko ten operator oferuje technologię eSIM – a trzeba wiedzieć, że Motorola RAZR nie obsługuje tradycyjnych, fizycznych kart SIM, nawet w formacie nano.

Przez ponad pięć miesięcy model ten był dostępny w Polsce jedynie w czarnej wersji kolorystycznej. Teraz jednak dołącza do niej druga o nazwie Blush Gold z – jak można się domyślić – złotymi akcentami.

Motorola RAZR Blush Gold dostępna w Polsce

Niektórzy z Was być może pamiętają Motorolę RAZR V3i Dolce & Gabbana (jeśli nie – zerknijcie w Google), która była złota „do szpiku kości”. Model ten „ociekał złotem” zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Motorola RAZR Blush Gold jest trochę inna, bardziej stonowana. W tym smartfonie kolor złoty ma zupełnie inny odcień, trochę wpadający w beż (?), i nie rzuca się aż tak w oczy, choć nie można powiedzieć, że w ogóle go nie widać.

Motorola RAZR Blush Gold foldable smartphone
Motorola RAZR Blush Gold (źródło: Motorola)

Motorola RAZR Blush Gold ma złoty „podbródek” z czytnikiem linii papilarnych i pokrywę części panelu tylnego, którą użytkownik najczęściej trzyma w dłoni. Do tego w tym samym odcieniu jest pierścień wokół aparatu na klapce.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Motorola RAZR Blush Gold będzie kosztowała dokładnie tyle samo, co wersja czarna, czyli (oburzające) 7299 złotych. Smartfon ma być dostępny w sieci Orange oraz sklepach Media Expert, RTV Euro AGD i x-kom.

Decydując się na zakup tego modelu należy pamiętać, że – jak już wspomniałem – nie obsługuje on fizycznych kart SIM, a jedynie eSIM, którą oferuje w Polsce wyłącznie Orange. Pozostali operatorzy jakoś niespecjalnie się do tego kwapią, a szkoda.

Przy okazji warto dodać, że aktualnie również Motorola RAZR w kolorze czarnym jest dostępna już nie tylko w Orange, ale też w sklepach z elektroniką.

Kup smartfon Motorola RAZR

Polecamy również: