iPhone 14 Pro Max (fot. Apple)

Jak kupić nowego iPhone’a 14 Pro Max taniej o 700 złotych? Prosta sprawa

Oczywiście mało kto planuje zakup tak drogiego smartfona jak iPhone 14 Pro Max. W końcu nie jest łatwo wysupłać z portfela 6 czy 7 tysięcy złotych. Jednak jeśli ktoś już planuje taki zakup, z pewnością ucieszy się ze zniżki sięgającej 10% ceny.

iPhone 14 Pro Max – na szczycie łańcucha smartfonowego

Nowe smartfony mocno ostatnio podrożały. Jeśli aktualnie poszukujemy jakiegoś modelu w rozsądnej kwocie, wiemy, że nie jest to proste zadanie. Inaczej rzecz się ma, gdy nie ma większego znaczenia, ile wydamy na sprzęt. Wtedy często spoglądamy w kierunku najnowszych iPhone’ów.

Aktualne modele smartfonów Apple nie wyróżniają się specjalnie, nawet na tle urządzeń poprzedniej generacji. Mimo tego gigant z Cupertino nie może mocno narzekać na ich sprzedaż. Na flagowe iPhone’y popyt będzie zawsze, nawet jeśli ostatnie wskaźniki sprzedaży są wyraźnie słabsze.

Na najwyższej półce stoi iPhone 14 Pro Max. Zamawiając ten model na stronie producenta, musimy przygotować się na wydatek przynajmniej 7199 złotych – bo tyle wskazuje konfigurator po wybraniu wersji z pamięcią 128 GB. Jednak jest możliwość zakupienia tego wydania wyraźnie taniej.

Jeden z najdroższych iPhone’ów w promocji

Szczęśliwym zbiegiem okoliczności, na stronie polskiego Amazonu możemy zakupić najwyższy model w podstawowej opcji pamięciowej aż o 10% taniej. Zamiast 7199 złotych zapłacimy za niego 6489 złotych. To ponad 700 złotych mniej niż podstawowa cena!

iPhone 14 Pro Max Amazon promocja

Jest tylko jeden warunek: musimy wybrać wersję o złotej obudowie. Taka sama opcja pamięciowa, ale w kolorze Gwiezdna czerń będzie kosztować już więcej: 6839 złotych.

Oto linki do ofert:

Jeśli jesteśmy zdecydowani, nie warto zwlekać. Strona Amazonu podaje, że złotych iPhone’ów zostało zaledwie 9 sztuk. Wersji czarnej jest nieokreślona liczba.


Artykuł nie jest reklamą. Powyższe linki są linkami afiliacyjnymi. Mamy niewielki profit w przypadku, gdy skorzystacie z nich podczas zakupu. W ten sposób możecie wesprzeć Tabletowo.pl!