Reklama
Hypebook NH7
źródło: Hyperbook

Promocja: Hyperbook dodaje drugą kość RAM za darmo na Dzień Singla – nawet 16 GB w prezencie!

Hyperbook, czyli polska firma, zajmująca się produkcją laptopów, ogłosiła specjalną promocję na tegoroczny Dzień Singla – klienci mogą otrzymać nawet 16 GB dodatkowej pamięci RAM całkowicie za darmo. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty i dzięki temu zaoszczędzić trochę pieniędzy?

Reklama

Promocja: Nawet 16 GB RAM za darmo od Hyperbook na Dzień Singla 2021

Nadchodzący Dzień Singla, który przypada na 11 listopada, jest idealnym pretekstem dla firm do przygotowywania przeróżnych promocji. Nie inaczej jest w przypadku polskiego producenta laptopów, marki Hyperbook, która ogłosiła, że będzie podwajała ilość pamięci operacyjnej w zamówieniach złożonych właśnie w tym dniu.

Aby skorzystać z promocji na Dzień Singla 2021, trzeba zamówić dowolny notebook, ultrabook lub laptop marki Hyperbook w konfiguracji z pojedynczym modułem pamięci operacyjnej, pracującym w układzie single channel, w konfiguracji 1×8 GB lub 1×16 GB.

Następnie, przechodząc przez kolejne etapy zakupu urządzenia, w sekcji komentarza do zamówienia trzeba wpisać hasło „W Dzień Singla podwajamy RAM”.

Hyperbook 2x ram dzień singla
źródło: Hyperbook

I to tyle ze strony użytkownika, bowiem klient musi jedynie zamówić laptop, zapłacić i czekać. Hyperbook doda drugi moduł pamięci operacyjnej o identycznych parametrach kości wybranej przy składaniu zamówienia. Wybierając zatem laptop z 8 GB pamięci DDR4-3400 z opóźnieniami CL22 o wartości 209 złotych, otrzyma drugi taki sam moduł całkowicie za darmo i tym samym uzyska łącznie 16 GB RAM.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku kości 16 GB o częstotliwości 3200 MHz, która w oficjalnym sklepie producenta kosztuje 389 złotych – można więc zaoszczędzić niemal 400 złotych.

Od razu warto zauważyć, że wybór pojedynczej kości o większej pojemności bardzo się opłaca. Dodając do konfiguratora jeden moduł 16 GB, dopłacamy kwotę 180 złotych do wersji podstawowej i otrzymujemy laptop z 32 GB pamięci operacyjnej.

Oczywiście dopłata ma sens w przypadku mocniejszych konfiguracji, obejmujących zarówno dedykowaną kartą graficzną, jak i procesor z wyżej półki. Łączenie ultrabooka wraz z 32 GB pamięci RAM mija się z celem – typowo biurowy laptop nie jest w stanie podczas typowego użytkowania wykorzystać takiej ilości pamięci. Dobierajcie zatem RAM rozsądnie.