Więcej mocy! Hyperbook Pulsar V15 dostępny w nowych konfiguracjach

Notebook Hyperbook Pulsar V15 to jedna z najciekawszych pozycji w ofercie tego producenta, chwalona przez właścicieli za wysoką wydajność i równie solidną jakość wykonania. Od teraz, wśród mnogich opcji personalizacji, znaleźć można najmocniejsze procesory z oferty Intela i AMD.

Reklama

Tylko kosmetyka, ale to wystarczy

Mając świadomość, że Hyperbook Pulsar V15 to naprawdę udana konstrukcja, producent nie wcale nie musiał wspinać się na wyżyny kreatywności, by wprowadzić przydatne dla użytkowników zmiany. Skoro więc tak właściwie nie ma czego zmieniać, wystarczyło odświeżyć ofertę procesorów o te jednostki, które obecnie wiodą prym w kwestii wydajności, a które wcześniej nie były dostępne nawet w maksymalnych konfiguracjach.

Dzięki tej decyzji, wśród procesorów, jakie mogą rozgościć się wewnątrz Pulsara V15, znalazło się miejsce dla układu Intel Core i7-11800H oraz AMD Ryzen R9 5900 HX. Procesor Intela może być zestawiony z jedną z kart graficznych NVIDIA GeForce RTX: 3060 albo 3080, z kolei AMD pracuje w duecie z RTX-em 3070.

Hyperbook Pulsar V15 fot. Hyperbook
Hyperbook Pulsar V15 (fot. Hyperbook)

Wszystko zostało na swoim miejscu

Jako że wprowadzenie nowych procesorów to wyłącznie delikatny lifting palety konfiguracji laptopa Hyperbook Pulsar V15, pozostałe, charakterystyczne cechy pozostały niezmienione. Dzięki temu wciąż mamy do czynienia z podzespołami umieszczonymi w magnezowej obudowie, nadającej komputerowi odpowiednią wytrzymałość przy utrzymaniu wagi na rozsądnym poziomie 1,7 kg.

Poza najmocniejszymi procesorami i kartami graficznymi, w specyfikacji znajdziemy też m.in. matrycę IPS o przekątnej 15,6 cala i rozdzielczości 1440p, z częstotliwością odświeżania 165 Hz i pokryciem 100% palety barw sRGB.

Podstawowa wersja Hyperbook Pulsar V15 z procesorem Intel Core i7-10875H i kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060 została wyceniona na 6999 złotych. Wersja z RTX-em 3070 kosztuje od 8799 złotych, a z RTX-em 3080 od 10699 złotych.

Dla szukających laptopa z możliwością dopasowania do indywidualnych preferencji, Hyperbook Pulsar V15 to zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji.