źródło: Huawei

Walentynkowa promocja Huawei: kup jeden produkt marki, a drugi dostaniesz w zestawie

W takich chwilach na myśl przychodzi mi tylko jedno: „love is in the air”. Huawei nie zamierza bagatelizować święta zakochanych i specjalnie na tę okazję przygotował walentynkową promocję. Dzięki niej, przy zakupie jednego produktu, drugi można otrzymać w zestawie.

Reklama

Mimo że Huawei w ostatnich miesiącach nie ma najlepszej prasy, to jego walentynkowa promocja z pewnością może Was zainteresować. Objęto nią bowiem urządzenia, na które sankcje nałożone przez Stany Zjednoczone nie mają żadnego wpływu, więc można je kupić bez obaw, że korzystanie z nich będzie wiązało się z jakimikolwiek niedogodnościami (jak w przypadku Mate 30 Pro i MediaPad M6, które nie mają dostępu do aplikacji i usług Google).

Reklama

Walentynkowa promocja Huawei

Zasady promocji są banalnie proste: przy zakupie wybranego urządzenia, drugie dostajecie w zestawie (gratis albo za złotówkę, w zależności od sklepu). Poniżej pełna lista produktów objętych tą ofertą:

Co kupujesz? Co dostajesz w zestawie?
1. bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3 bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds Lite
2. smartwatch z serii Watch GT 2 słuchawki Bluetooth FreeLace
3. smartfon Huawei P30 lub Huawei P30 Pro lub Huawei Nova 5T bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3
4. smartfon Huawei P30 Lite lub Huawei P smart Pro+ opaskę sportową Huawei Band 3 Pro
5. smartfon Huawei P smart Z lub Huawei P smart 2019 opaskę sportową Huawei Band 4
6. tablet Huawei MediaPad T3 10" 32 GB LTE lub Huawei MediaPad T3 10" 32 GB Wi-Fi słuchawki Bluetooth FreeLace
7. ultrabook Huawei MateBook X Pro tablet Huawei MediaPad T5 10" 32 GB Wi-Fi

Produkty w walentynkowej promocji dostępne są w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia, w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl oraz w sklepach Media Expert, Media Markt, Komputronik, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Szczegóły znajdziecie u poszczególnych partnerów akcji i na stronie internetowej. Akcja promocyjna potrwa do 16 lutego 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: informacja prasowa