Huawei P40 Lite 4G Orange Extra Box
źródło: Orange

Huawei P40 Lite w świetnej cenie – taniej nie kupisz, a jeszcze dostaniesz coś w gratisie

Huawei postanowił bardzo agresywnie wycenić model Huawei P40 Lite – jego sugerowana cena została ustalona na zaledwie 999 złotych, podczas gdy bezpośredni poprzednik kosztował na start 1599 złotych. Teraz jednak możecie go kupić jeszcze taniej, a na dodatek dostaniecie jeszcze coś w prezencie.

Reklama

Promocja na Huawei P40 Lite

Mimo że od premiery Huawei P40 Lite w Polsce zaraz minie siedem miesięcy, rekomendowana cena tego smartfona wciąż utrzymuje się na początkowym poziomie, tj. 999 złotych. Nie jest to jednak wielką niespodzianką, ponieważ producent zwyczajnie nie ma za bardzo z czego opuszczać – w końcu model ten kosztował na start znacznie mniej niż poprzednicy, a firma mimo wszystko coś zarobić musi.

Właśnie nadarza się jednak okazja, aby kupić ten smartfon taniej. Orange, w ramach Oferty Tygodnia, obniżyło ceny Huawei P40 Lite. Zainteresowani mogą kupić urządzenie wraz z abonamentem lub bez umowy (na raty albo za gotówkę). W pierwszym przypadku trzeba sobie przeliczyć, czy komuś się będzie to opłacało, natomiast w drugim nie ma wątpliwości, że to obecnie najlepsza oferta na rynku.

Decydując się na kupno Huawei P40 Lite bez umowy, klient zapłaci 20 rat po 41,45 zł każda, więc ostatecznie wyda na smartfon 829 złotych, czyli zaoszczędzi aż 170 złotych! Ewentualnie może też od razu zapłacić pełną kwotę, tj. 829 złotych.

Oferta Tygodnia Huawei P40 Lite Orange
Oferta Tygodnia na Huawei P40 Lite (źródło: Orange)

Co więcej, smartfon wciąż jest dostępny w tzw. Extra Boxie, tzn. przy jego zakupie klient otrzyma w prezencie jeden z gratisów. Mogą to być słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3i lub power bank Huawei CP11QC o pojemności 10000 mAh.

W momencie zamawiania smartfona klient nie dowie się jednak, co otrzyma w prezencie – okaże się to dopiero w momencie, gdy odpakuje Extra Box. W puli znajduje się 70% power banków i 30% słuchawek, więc większe szanse są na dostanie tego pierwszego, choć drugi z gratisów także jak najbardziej może trafić w ręce świeżo upieczonego użytkownika.

Huawei P40 Lite w obniżonej cenie będzie dostępny w Orange do 7 października 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Extra Boxy z tym smartfonem mają jednak być sprzedawane nawet do końca tego miesiąca.

Regulamin „Extra box P40 Lite 4G” (PDF)

Recenzja Huawei P40 Lite