Huawei P40 Lite 4G Orange Extra Box
źródło: Orange

Promocja w Orange: kupujesz Huawei P40 Lite i dostajesz power bank lub słuchawki gratis

Kto z nas nie lubi dostawać prezentów, a już szczególnie niespodzianek? Orange po raz kolejny przygotowało „Extra box”, tym razem z Huawei P40 Lite w wersji 4G. Klienci, którzy go kupią, otrzymają w prezencie power bank lub słuchawki bezprzewodowe marki Huawei.

Reklama

„Extra box” w Orange

Producenci bardzo często dodają do swoich smartfonów jakieś gratisy, aby zachęcić klientów do zakupu danego produktu. W przypadku „Extra box” nie wiadomo jednak, co ktoś dostanie – dowie się o tym dopiero w momencie, w którym otworzy pudełko.

Pierwszy „Extra box” Orange przygotowało w lutym 2020 roku. Wówczas klienci, którzy zamówili Samsunga Galaxy S10, mogli dostać… Galaxy S10+! Operator informował, że w 30% pudełek znajduje się lepszy model, ale nie wiemy, ilu osobom udało się go zdobyć.

Akcja spotkała się jednak z ciepłym przyjęciem wśród klientów, dlatego Orange postanowiło ją powtórzyć. Tym razem ze znacznie mniejszym rozmachem, ale za to wszyscy „wygrywają” i nie powinni narzekać.

Huawei P40 Lite w Orange z power bankiem lub słuchawkami za darmo

Kupując Huawei P40 Lite 4G w sklepie internetowym Orange, klienci otrzymają nie tylko smartfon, ale też gratis. Mogą to być albo słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3i, które w oficjalnej polskiej dystrybucji kosztują co najmniej 369 złotych, albo power bank Huawei CP11QC o pojemności 10000 mAh (w sklepach aktualnie za ~70 złotych).

Huawei P40 Lite 4G Huawei FreeBuds 3i Orange Extra Box
Jeśli będziesz miał więcej szczęścia, to wraz ze smartfonem dostaniesz słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3i

Oczywiście większość osób zapewne chętniej przygarnęłaby słuchawki, ale power bank też może się przydać, szczególnie że to niezły model, bowiem obsługuje szybkie ładowanie o mocy 18 W.

Orange podaje, że w 70% „Extra boxów” znajduje się power bank Huawei CP11QC, natomiast w pozostałych 30% słuchawki bezprzewodowe FreeBuds 3i. Oferta obowiązuje do 30 września 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Huawei P40 Lite 4G Huawei power bank 10000 mAh Orange Extra Box
W Twoim „extra boxie” znaleźć może się jednak także power bank Huawei 10000 mAh

Nie ma natomiast znaczenia to, czy klient kupi Huawei P40 Lite 4G za gotówkę, na raty, czy z umową abonamentową. Smartfon w tej ofercie dostępny jest w tylko jednej, czarnej wersji kolorystycznej.

Regulamin „Extra box P40 Lite 4G” (PDF)

Recenzja Huawei P40 Lite