smartfon Huawei Nova 9 smartphone
Huawei Nova 9 (źródło: Huawei)

Huawei kusi promocjami na smartfony nova 9 i nova 8i – ze smartbandem gratis

Huawei niekoniecznie jest teraz pierwszym wyborem dla osób poszukujących smartfona do wszelkich zastosowań, ze względu na brak współpracy z usługami Google. Wszyscy ci, którzy wiedzą, „z czym się je” App Gallery czy HMS, mogą łaskawym okiem spojrzeć na nową promocją producenta.

Reklama

Prezent przy zakupie Huawei nova 9 i nova 8i

Smartfony Huawei nova 9 oraz nova 8i są jednymi z najnowszych smartfonów chińskiej firmy. W nova 9 najważniejszym elementem z pewnością jest aparat fotograficzny. Zastosowano tam zestaw czterech matryc, z których pierwsze skrzypce gra sensor 50 Mpix o wielkości 1/1,56” z filtrem w układzie RYYB. Umożliwia on nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K.

Huawei nova 9 (fot. Huawei)

Ekran smartfona też potrafi przyciągnąć wzrok – dzięki wykorzystaniu panelu OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Całość zasila bateria 4300 mAh, ładowana dzięki technologii Huawei SuperCharge z mocą 66 W.

Smartfon dostępny jest w rekomendowanej cenie 2299 złotych. Przy zakupie klienci otrzymają teraz w zestawie inteligentną opaskę Huawei Band 6.

Identyczny prezent otrzymamy, zakupując smartfon Huawei nova 8i. To wyraźnie niższy model z ekranem o przekątnej 6,67 cali, z obsługą kinowej gamy kolorów DCI. Urządzenie może się pochwalić aparatem głównym z matrycą 64 Mpix, o rozmiarze 1/1,7”. Nova 8i również może być ładowana z mocą 66 W i ma baterię o pojemności równą wyższemu modelowi. Cena smartfona jest jednak niższa – to 1499 złotych.

Oferta dla smartfonów nova 9 i nova 8i jest dostępna w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia, w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i Komputronik oraz w Plus.