Huawei Mate 20 Pro za rewelacyjne 1799 zł znów w sprzedaży!

Huawei Mate 20 Pro – zeszłoroczny flagowiec chińskiego producenta to sprzęt, który ilekroć pojawia się w promocyjnej cenie, błyskawicznie znika z półek. Właśnie pojawiła się kolejna okazja, by nabyć go w niezwykle korzystnej cenie.

Popularności modelu Mate 20 Pro nie można się dziwić – to w dalszym ciągu jeden z najlepszych smartfonów, którego zalety pozostają nie do przecenienia. Genialne możliwości fotograficzne, bardzo mocne podzespoły i przyciągające wzrok wzornictwo to mile widziane atuty, zwłaszcza, gdy towarzyszy im rozsądna cena.

Reklama

W promocyjnej cenie nie ma sobie równych

W ostatnich miesiącach ubiegłoroczny flagowiec Chińczyków można było, co najmniej kilkukrotnie, zakupić w niezwykle okazyjnej cenie, często znacznie poniżej 2000 złotych. Mimo, że dostępność urządzenia nieustannie się kurczy, zdarzają się akcje, w ramach których jest ono dostępne. Jedną z pierwszych tego typu promocji było otwarcie oficjalnego sklepu internetowego marki – Huawei.pl. Jakiś czas później smartfon kusił atrakcyjną ceną odwiedzających sklep stacjonarny zlokalizowany w warszawskiej galerii Westfield Arkadia. Tym razem ponownie pojawił się w sklepie internetowym Huawei.

Huawei promuje nowe metody płatności

Akcja promocyjna, w ramach której można dokonać zakupu Mate 20 Pro w okazyjnej cenie związana jest z rozszerzeniem współpracy między sklepem Huawei.pl a firmą PayU o kolejne metody płatności. Od teraz za dokonane w sklepie zakupy będzie można zapłacić również przy pomocy karty kredytowej, e-portfela oraz skorzystać z opcji zakupu na raty PayU.

Raty 0% i urządzenia w obniżonych cenach

W ramach promocji Odliczamy do Sylwestra, do 31 grudnia włącznie, można skorzystać z płatności w 10 nieoprocentowanych ratach. Poza Huawei Mate 20 Pro, który dostępny jest w cenie 1798,90 zł (tylko w kolorze Twilight) w promocji znalazły się, między innymi, następujące urządzenia:

Pełna lista produktów dostępna jest na stronie internetowej sklepu. Warto również wspomnieć, że do części urządzeń Huawei dodaje voucher na kolejne zakupy w sklepie. W przypadku smartfona Huawei Mate 20 Pro nabywca może liczyć na kupon uprawniający do zniżki w wysokości 100 zł.

Aktualizacja 27.12.2019 r. g. 16:30

Zgodnie z informacją na stronie produktu w sklepie Huawei wszystkie promocyjne egzemplarze Huawei Mate 20 Pro zostały sprzedane.

Źródło: Huawei