Heyah - 555 GB

555 GB na start w Heyah na kartę!

Wiosna w Heyah! Operator zaskoczył naprawdę niezłą promocją, w której nowi klienci mogą liczyć na przepotężną paczkę danych na dobry początek.

Reklama

Ogromny bonus dla użytkowników Heyah na kartę

Ostatnio operatorzy rozpieszczają nowych użytkowników numerów na kartę. T-Mobile czy Play starają się przebijać swoje oferty dla świeżaków. Swoje trzy grosze dorzuca także Orange. W każdej z propozycji do naszej dyspozycji oddane zostają setki gigabajtów internetu, rozdzielone na cały rok lub skumulowane do postaci jednej paczki, którą należy wykorzystać w miesiąc.

Podobnym tropem rusza także Heyah. Sieć stworzyła bonus, polegający na tym, że klienci, którzy korzystają z oferty Heyah na kartę w taryfie „Dniówka” z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami, MMS-ami, pakietem internetu i bezpłatnymi minutami do Ukrainy, mogą odebrać 500 GB w prezencie. Co najlepsze, promocja łączy się z bonusem „Gigabajty w Heyah za darmo” i pozwala zgarnąć łącznie 555 GB w ofercie za 35 złotych miesięcznie.

Jak informuje Czerwona łapa, bonus został stworzony w szczególności z myślą o osobach, które na co dzień kontaktują się z bliskimi po drugiej stronie polsko-ukraińskiej granicy, za pomocą taryfy „Dniówka” z bezpłatnymi minutami do Ukrainy. W jej dwóch wariantach znajdują się:

  1. nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB oraz 2000 minut do ukraińskiej sieci Vodafone i 200 minut do ukraińskiej sieci Kyivstar w cenie 35 złotych na 30 dni;
  2. podobny zestaw, ale z z większym pakietem 30 GB oraz 3000 minut do Ukrainy do sieci Vodafone i 300 minut do sieci Kyivstar za 45 złotych na 30 dni.

Korzystając z jednego z tych wariantów, wystarczy aktywować promocję w aplikacji, by otrzymać 500 GB na 30 dni.

To jeszcze nie wszystko, bo przecież można do tego doliczyć bonusowe gigabajty, które zgarniemy w ramach promocji „Gigabajty od Heyah za darmo”. Zatem zasilając konto w apce Moja Heyah lub przez stronę internetową, za przynajmniej 35 złotych, przyznaje się nam dodatkowe 35 GB. Finalnie oferta za 35 złotych pozwala przytulić 555 GB, a ta dostępna w ofercie 45 złotych – nawet 570 GB.

Chyba trudno przebić coś takiego. Podobnie jak trudno będzie wykorzystać taki bonus w 30 dni. Oferta promocyjna obowiązuje do 30 kwietnia br. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie promocji.