Obok takiej promocji na Galaxy Watch Active 2 trudno przejść obojętnie!

Smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2 cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników. Teraz jego zakup opłaca się jeszcze bardziej, gdyż producent zwróci klientom część wydanych pieniędzy.

Galaxy Watch Active 2 to wciąż dobry wybór

Od debiutu Galaxy Watch Active 2 minęło już ponad 1,5 roku. Ciągle jednak cieszy się niesłabnącą popularnością, a wiele osób uważa, że jest nawet jednym z najlepszych możliwych wyborów, jeśli chodzi o smartwatch do połączenia ze smartfonem z Androidem.

To, co ważne, to fakt, że Samsung nie zapomina o wsparciu dla tego modelu. Kilka tygodni temu, za sprawą aktualizacji, smartwatch zyskał dwie bardzo ciekawe funkcje, a mianowicie pomiar ciśnienia krwi i EKG. Niewiele odpowiedników może pochwalić się takimi funkcjami. Swego czasu Samsung zdecydował się także na przeniesienie kilku funkcji z nowszego modelu – Galaxy Watch 3, w tym m.in. pomiaru VO2 Max (pułapu tlenowego), który z pewnością docenią biegacze, czy też usprawnioną aplikację wiadomości.

smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2 (fot. Tabletowo)

To sprawia, że zakup modelu Galaxy Watch Acitve 2 w 2021 roku to ciągle dobra inwestycja. Teraz może być ona nawet jeszcze bardziej opłacalna, gdyż w połączeniu z inną promocją, możecie zaoszczędzić jeszcze więcej!

Zwrot 250 złotych od Samsunga

Samsung ogłosił, że promocja ze zwrotem pieniędzy, o której pisaliśmy wczoraj, obejmie także smartwatche. W ramach promocji „Premia za zakup Galaxy Watch Active 2”, Samsung obiecuje zwrot 250 złotych na konto klienta. Oferta dotyczy zarówno modeli z 40 mm, jak i z 44 mm tarczą z aluminiową obudową i ze stali nierdzewnej (także w wersjach LTE).

promocja Samsung Galaxy Watch Active 2 zwrot 250 złotych na konto bankowe
źródło: Samsung

Aby wziąć udział w promocji, należy dokonać zakupu smartwatcha u jednego ze wskazanych w regulaminie partnerów handlowych (w tym Media Expert), a następnie wypełnić stosowny formularz na stronie Samsunga do 2 kwietnia 2021 roku. W ciągu 21 dni producent zwróci pieniądze na wskazane przez klienta konto bankowe. Promocja trwa do 28 marca 2021 roku i jest ograniczona do 1300 zwrotów.

Warto zaznaczyć, że obecnie sieć Play sprzedaje smartwatche, objęte niniejszą promocją, w promocyjnej cenie. Za Galaxy Watch Active 2, zarówno w wersji 40 mm, jak i 44 mm (aluminium bez obsługi LTE), zapłacić należy 899 złotych. Biorąc pod uwagę 250 złotych zwrotu, finalny koszt, jaki poniesie klient, to zaledwie 649 złotych. To naprawdę dobra cena, szczególnie mając na uwadze nowe funkcje, jakie zyskał ten model po ostatniej aktualizacji aktualizacji.

Jest promocja na Samsunga Galaxy Watch Active 2