Fot. Samsung

Samsung Cashback powraca – część pieniędzy wróci na Wasze konto!

Planowaliście zakup nowego smartfona lub tabletu od Samsunga? Świetnie się składa, bo od 8 do 21 marca możecie uzyskać nawet 1000 złotych zwrotu.

Za zakup tych urządzeń otrzymamy zwrot

Po trzech miesiącach Samsung powraca ze świetną promocją Samsung Casback, która gwarantuje nam zwrot części pieniędzy po zakupie. Kwota zwrotu waha się od 300 do 1000 złotych i jest zależna od zakupionego przez nas urządzenia:

Sprzęt możecie zakupić w dowolnej wersji kolorystycznej i pamięciowej, ale w przypadku smartfonu istotne jest wybranie tej z dopiskiem 5G. Jeśli jednak Wasz wybór padł na tablet Galaxy Tab S7 lub S7+, promocją objęte są modele Wi-Fi, LTE jak i 5G.

samsung
Urządzenia objęte promocją (fot. Samsung)

Jak wziąć udział w promocji?

Pierwszy etapem jest oczywiście zakup urządzenia u jednego z partnerów handlowych (wymienionych w Regulaminie), na przykład w Media Expert. Mamy na to czas do pierwszego dnia wiosny, czyli 21 marca. Następnie należy aktywować urządzenie z polską kartą SIM do 24 marca, a w przypadku tabletu w wersji Wi-Fi, wymagane jest uruchomienie na terytorium Polski i posiadanie dostępu do Internetu.

Kolejnym krokiem jest pobranie aplikacji Samsung Members i wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 26 marca, załączając przy tym dowód zakupu i numer konta bankowego. Do 21 dni roboczych od pozytywnej weryfikacji, powinna nastąpić wypłata środków.

Spieszcie się!

Samsung zaznacza, że liczba zwrotów jest ograniczona i wynosi:

  • 100 sztuk dla Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Z Flip
  • 1600 sztuk dla Galaxy S21 Ultra 5G
  • 1200 sztuk dla Galaxy S21+ 5G
  • 2200 sztuk dla Galaxy S21 5G
  • 350 sztuk dla Galaxy Tab S7/S7+ (łącznie)

Nie warto więc czekać do ostatniego dnia promocji i skorzystać z niej jak najszybciej, ponieważ pieniądze przeznaczone na zwroty mogą się bardzo szybko rozejść.