Galaxy Watch 4 Classic promocja zwrot do 500 złotych
źródło: Samsung

Dobra promocja: Samsung da Ci pół tysiąca złotych, jeśli kupisz jego smartwatch

Czy można wydać pieniądze i zyskać pieniądze? Dzięki najnowszej promocji Samsunga jak najbardziej – producent przekaże bowiem na Wasze konto bankowe nawet pół tysiąca złotych, gdy kupicie smartwatch z serii Galaxy Watch 4.

Promocja: Kup Galaxy Watch 4 i odbierz nawet pół tysiąca złotych

Samsung regularnie przygotowuje promocje na swoje najnowsze smartwatche. Klienci już niejednokrotnie mogli odzyskać część wydanej na ich zakup kwoty, ale tym razem zwrot jest wyjątkowo wysoki, bo wynosi nawet pół tysiąca złotych. Warto zatem skorzystać z tej oferty, szczególnie że pula zwrotów jest ograniczona.

Jak skorzystać z promocji? Łapią się na nie smartwatche, kupione w okresie od 29 listopada do 26 grudnia 2021 roku. Warto jednak pamiętać, aby nabyć je u partnerów, wymienionych w regulaminie – na przykład w sklepie Media Expert. Co więcej, organizator akcji zastrzega, że na dowodzie zakupu nie może znajdować się żaden smartfon marki Samsung.

Kiedy już kupicie smartwatch, musicie zarejestrować urządzenie poprzez formularz na dedykowanej stronie promocji. Organizator akcji wymaga, aby wraz z dowodem zakupu dołączyć zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym i zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym. Do tego trzeba podać swoje dane osobowe, adres e-mail i numer konta bankowego.

Reszta leży już po stronie organizatora, który daje sobie 14 dni kalendarzowych na weryfikację zgłoszenia oraz kolejne 21 dni kalendarzowe na wypłatę zwrotu. Oczywiście cała procedura może być krótsza, aczkolwiek warto wiedzieć, że w określonych sytuacjach może się przeciągnąć do ponad miesiąca.

Galaxy Watch 4 Classic promocja zwrot do 500 złotych jak odebrać
źródło: Samsung

Klienci, którzy kupią Galaxy Watch 4, otrzymają zwrot w wysokości 450 złotych, natomiast świeżo upieczeni posiadacze Galaxy Watch 4 Classic – 500 złotych. W każdym przypadku pieniądze są przekazywane na wskazane przez uczestnika promocji konto bankowe.

Organizator informuje, że liczba zwrotów jest ograniczona, jednak w regulaminie nie podaje, ile zwrotów przewidziano w przypadku każdego z modeli.

Regulamin promocji „Zimowa promocja – zwrot do 500 zł za zakup Galaxy Watch4” (PDF)