Kolejna promocja: pobierz jedną z trzech aplikacji z AppGallery i odbierz atrakcyjny prezent

Huawei regularnie zachęca użytkowników swoich smartfonów i tabletów do pobierania aplikacji ze sklepu AppGallery, który od pewnego czasu instalowany jest na wszystkich urządzeniach marki z Androidem (obok Google Play, poza Mate 30 Pro i MediaPad M6, które w pełni bazują na Huawei Mobile Services). Tym razem także można otrzymać atrakcyjne gratisy – wystarczy zainstalować jeden z trzech programów.

Huawei regularnie przygotowuje promocje, mające zachęcić użytkowników jego smartfonów i tabletów do korzystania ze sklepu AppGallery. Czasami są to vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, a niekiedy bony rabatowe do znanych sieciówek (jak CCC). Tym razem stworzono ofertę dla użytkowników, którzy lubią raz na jakiś czas (lub nawet częściej) poobcować trochę z kulturą.

Pobierz jedną z trzech aplikacji z AppGallery i odbierz atrakcyjny prezent

  • Legimi – każdy, kto do 30 czerwca 2020 roku ściągnie ze sklepu AppGallery tę aplikację, otrzyma kod na darmowego e-booka i audiobooka. Do wyboru jest 20 tytułów, z czego aż 19 pozycji to pakiet e-book + audiobook, którego wartość to 50 złotych. Aby odebrać kod rabatowy, trzeba kliknąć w sekcję „Prezenty”, która znajduje się na karcie programu, tam sprawdzić swój kod, a potem wpisać go na stronie www.legimi.pl/huawei. Następnie należy wybrać jeden z tytułów objętych promocją i zalogować się lub zarejestrować w Legimi – pobrany e-book i audiobook pojawią się na koncie w momencie ponownego zalogowania do Legimi już z poziomu ściągniętej aplikacji.

  • Multikino – osoby, które do 29 lutego 2020 roku pobiorą ten program, otrzymają kod zniżkowy upoważniający do zakupu zestawu Oscar (cola + popcorn) 50% taniej niż zwykle. Aby nabyć zestaw w promocyjnej cenie, należy odebrać kod wchodząc w sekcję „Prezenty” na karcie produktu w AppGallery, a następnie pokazać go przy kasie podczas zakupu. Kod można wykorzystać do końca lutego 2020 roku.

  • Podcast Go – użytkownicy, którzy do 31 marca 2020 roku ściągną ze sklepu AppGallery tę aplikację, dostaną w prezencie 30-dniowy, darmowy dostęp do wersji premium. Aktywuje się ona automatycznie po otwarciu programu – w tym przypadku nie jest wymagany żaden kod aktywacyjny.

Aby skorzystać z ww. promocji, należy zalogować się na urządzeniu mobilnym Huawei przy pomocy ID Huawei. Użytkownicy, którzy nie posiadają jeszcze swojego ID Huawei, mogą je założyć wchodząc w ustawienia smartfona lub tabletu.

Czym jest Huawei AppGallery i dlaczego warto korzystać z tego sklepu z aplikacjami?

Czym jest Huawei AppGallery i dlaczego warto z niego korzystać?

Źródło: informacja prasowa