sklep z aplikacjami Huawei AppGallery
sklep z aplikacjami Huawei AppGallery (źródło: Huawei)

Huawei daje pieniądze za skorzystanie z AppGallery

Zdecydowana większość użytkowników przyzwyczajona jest do pobierania i aktualizowania aplikacji przez sklep Google Play, który we wszystkich (certyfikowanych) urządzeniach jest domyślnym źródłem programów. Nie wszyscy może jednak wiedzą, że Huawei przygotował alternatywę w postaci AppGallery, a na dodatek teraz daje pieniądze, aby zachęcić do skorzystania z niej.

Trudno sobie wyobrazić urządzenie mobilne bez możliwości pobrania dodatkowych aplikacji. Sklep Google Play jest najpopularniejszym ich źródłem, lecz nie jedynym – wielu producentów oferuje też własne, w tym także Huawei. Marka postanowiła zachęcić użytkowników do skorzystania z AppGallery i w zamian daje pieniądze do wykorzystania w autoryzowanym sklepie internetowym huawei.pl.

Reklama

Huawei nie ogląda się na Google i mocno stawia na rozwój AppGallery

Huawei AppGallery – promocja

Wiele osób może nie czuć potrzeby korzystania z innego sklepu niż ten od Google, ale producent wymyślił ciekawy sposób, aby zachęcić do zajrzenia do AppGallery. Użytkownicy, którzy pobiorą bądź zaktualizują za jego pośrednictwem jedną z wymienionych poniżej pięciu aplikacji, otrzymają voucher o wartości 20 złotych do wykorzystania w autoryzowanym sklepie internetowym huawei.pl.

Jak otrzymać voucher?

Sklep AppGallery jest domyślnie zainstalowany na nowych smartfonach i tabletach marki Huawei oraz Honor. Aby zacząć z niego korzystać, trzeba posiadać ID Huawei (jeśli ktoś go nie ma, może szybko założyć wchodząc w Ustawienia urządzenia – jest to całkowicie bezpłatne). Warunkiem skorzystania z przygotowanej przez producenta promocji jest pobranie lub zaktualizowanie (najpóźniej do 20 listopada 2019 roku) przynajmniej jednej z pięciu aplikacji: Allegro, Audioteka, eSky, IPLA lub/i Yanosik.

W następnym kroku należy wejść w zakładkę „Prezenty”, która znajduje się na karcie aplikacji i wybrać pozycję „Kod rabatowy o wartości 20 PLN na zakupy na huawei.pl”. Voucher będzie można wykorzystać maksymalnie do 31 grudnia 2019 roku. Jedna osoba może otrzymać tylko jeden. Producent zastrzega jednocześnie, że ich liczba jest ograniczona.

To już kolejna promocja, dzięki której klienci mogą zgarnąć kod rabatowy do wykorzystania w autoryzowanym sklepie internetowym huawei.pl – poniżej znajdziecie link do kolejnych dwóch (obie obowiązują do 10 listopada 2019 roku). Przy tej producent upiecze jednak dwie pieczenie na jednym ogniu, ponieważ przy okazji zachęci użytkowników do korzystania ze sklepu AppGallery.

Kto się skusi?

Regulamin akcji dostępny jest na stronie promocji.

Polecamy również: Prawie 50 złotych w prezencie dla klientów sklepu internetowego Huawei

Promocja: prawie 50 złotych w prezencie dla klientów sklepu internetowego Huawei

Źródło: informacja prasowa