Dziś premiera Metro Exodus na Steam. Z tej okazji spora promocja na całą serię Metro!

Nareszcie jest! Po roku ekskluzywności dla sklepu Epic Games Store, jedna z najlepiej ocenianych gier 2019 roku, Metro Exodus, pojawiła się na platformie Steam. Z tej okazji cała seria gier Metro załapała się na całkiem niezłą obniżkę. Jest to dobra okazja do nadrobienia swoich growych zaległości!

Reklama

Gdy nieco ponad rok temu sklep Epic Games Store wchodził na rynek, sporo kontrowersji wzbudzała decyzja odnośnie wykupywania niektórych tytułów na wyłączność. Jednym z pierwszych głośnych przykładów takiego zagrania było Metro Exodus, które dość nieoczekiwanie nie trafiło na Steam (by być dokładniejszym – bardzo szybko zatrzymano tam przedsprzedaż).

Reklama

Spotkało się to ze sporą krytyką graczy, jednak po roku rozdawania darmowych gier (obecnie Kingdom Come: Deliverance i Aztez) sprawa ta, tak jakby nieco przycichła.

Wiemy kiedy zadebiutuje ostatni dodatek do Metro Exodus

Dziś to jednak już przeszłość, bo „syn marnotrawny” powrócił na Steam i z okazji tego wydarzenia cała seria Metro została przeceniona. Jest to dobra okazja, by kupić Metro Exodus – Gold Edition z 40% zniżką, dzięki czemu zyskamy dostęp do wszystkich płatnych DLC – w tym niedawno wydane Metro Exodus – Sam’s Story.

Ciekawie wygląda również przecena na pakiet całej serii Metro, w skład której wchodzą gry Metro Exodus, Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux i wszystkie wydane do tych gier dodatki – wszystko za jedyne 198,91 zł, czyli aż o 51% taniej.

Metro Exodus, wraz z innymi produktami z serii Metro na platformie Steam:

Zagraj w Metro w metrze! Metro Redux zapowiedziane na Nintendo Switch

Przypominam również, że pod koniec tego miesiąca swoją premierę będzie miało Metro Redux na konsoli Nintendo Switch. Ekipa z Digital Foundry sprawdziła jakość portu i – co tu dużo mówić – mamy tu do czynienia z jedną z najładniejszych gier na przenośną konsolę Nintendo.

Biję pokłony przed twórcami Metro Exodus. Gra jest rewelacyjna! (recenzja)

Kupicie Metro Exodus na Steam? Czy macie już swoją kopię na Epic Games Store?

Źródło: Steam