Play-promocja-pakiet-sportowy
źródło: Play

Play ma idealną promocję dla fanów sportu

Operator sieci Play przygotował nową promocję, która ucieszy fanów sportu. W gratisie do internetu światłowodowego i telewizji można dostać pakiet kanałów sportowych, a do tego zgarnąć rabat 700 złotych na zakup telewizora LG. Jakie są warunki tej oferty?

Kup internet z telewizją i zgarnij pakiet sportowy za darmo

W najbliższych miesiącach czeka nas wiele ważnych wydarzeń sportowych – zbliżają się prestiżowe zawody tenisowe na kortach Roland Garros, mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie. Dla miłośników sportu fioletowy operator przygotował specjalną ofertę zapewniając, że każdy kibic znajdzie coś dla siebie.

Klienci Play, którzy zdecydują się na zakup usługi internetu światłowodowego o prędkości 1 Gb/s lub 5 Gb/s wraz z pakietem telewizji MAX, będą mogli nie tylko korzystać z szybkiego internetu, a także cieszyć się darmowym dostępem do pakietu kanałów sportowych, który obejmuje m.in. Canal+, Eleven Sport i Polsat Sport Premium. Ponadto osoby korzystające z promocji zyskają dostęp do serwisu Viaplay oraz 8 dodatkowych kanałów Eurosport, które będą dostępne podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Cena pakietów, o których mowa w promocji, wynosi 150 złotych miesięcznie dla klientów Play i 170 złotych dla nowych klientów. Operator podkreśla, że pakiet sportowy jako bonus to duża oszczędność dla klientów, która wynosi nawet 1000 złotych rocznie. Cena ta uwzględnia rabaty za zgody marketingowe, e-fakturę, a także łączenie usług. Okres zobowiązania w przypadku tej umowy wynosi 24 miesiące.

Play sprzeda Ci telewizor nawet 700 złotych taniej

Operator przygotował również ofertę dla osób planujących zakup telewizora. Klienci, którzy zdecydują się na internet światłowodowy z telewizją Play i pakietem kanałów sportowych, mogą skorzystać z rabatu w wysokości 700 złotych na telewizor LG 55UR781C. Ten 55-calowy model charakteryzuje się rozdzielczością 3840×2160 pikseli i częstotliwością odświeżania obrazu na poziomie 60 Hz.

telewizor lg 55ur781c cena play
screen: Grzegorz Dąbek | Tabletowo.pl

Wspomniany model telewizora w sklepie Sferis kosztuje 2280 złotych, a Morele.net kosztuje 2914 złotych. W sklepie Play w ofercie bez abonamentu urządzenie można kupić za 2599 złotych, a dla klientów, którzy zdecydują się związać z operatorem umową, cena ta spada już do 1899 złotych. Trzeba przyznać, że to ciekawa oferta, szczególnie dla wszystkich lubiących obejrzeć sobie różne wydarzenia sportowe na domowym dużym ekranie.

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!