(fot. Mobzilla przez Play.pl)

Prosty sposób na zaoszczędzenie 20 złotych na abonamencie w Play

Play ma korzystną propozycję dla tych, którzy w ostatnim roku nie płacili za abonament za pomocą Google Pay z podpiętą kartą Visa. Aktualnie można dzięki temu zaoszczędzić 20 zł.

Zapłać kartą Visa przez Google Pay, otrzymaj zwrot

Na stronie Play można znaleźć informację o aktualnie trwającej promocji, dzięki której otrzymamy 20 zł zwrotu na kartę, jeśli zdecydujemy się na opłacenie faktury abonamentu przy pomocy Google Pay i karty Visa, podpiętej do aplikacji.

Z oferty można skorzystać w sytuacji, jeśli jeszcze nie korzystaliśmy dotąd z takiej metody płatności, lub jeśli nie korzystaliśmy z niej w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jest jednorazowa, więc rachunek za usługi Play obniżymy sobie tylko raz.

Pan Jan Kowalski zamierza skorzystać z promocji

Wskazany jest pośpiech

Promocja trwa do 10 grudnia lub do wyczerpania puli zwrotów. Tak jak w wypadku innych tego typu akcji, nie wiadomo, jaką kwotę przeznaczono na cashbacki, więc teoretycznie im szybciej rozliczymy się z Play, tym większe szanse mamy na zwrot części środków.

Płacenie przez Google Pay to raczej prosta sprawa

Płatność należy przeprowadzić przez stronę 24.play.pl lub przy pomocy aplikacji Play24, działającej na smartfonach z systemem iOS oraz Android.

Zwrot w kwocie 20 zł powinien pojawić się na rachunku podpiętym do karty maksymalnie 15 dni po transakcji.

Więcej szczegółów promocji znajdziecie w Regulaminie.

Te newsy mogą Cię zainteresować: