Play obniżył cenę opaski Xiaomi Mi Band 4

Opaski Xiaomi już od pierwszej generacji cieszą się ogromną popularnością i nie inaczej jest w przypadku Xiaomi Mi Band 4. Play jako pierwszy z oficjalnych dystrybutorów obniżył cenę najnowszego smart banda chińskiego producenta. Operator przy okazji ogłosił też konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na zbliżającą się konferencję polskiego oddziału marki.

Niepokojący był fakt, że Xiaomi Mi Band 2 kosztował w Polsce na start dużo więcej niż w Chinach, bo aż 199 złotych. Polski oddział Xiaomi na szczęście nie popełnił drugi raz tego błędu i kolejną generację wycenił znacznie niżej – na 149 złotych. Najnowsza odsłona, Xiaomi Mi Band 4, kosztuje w oficjalnej polskiej dystrybucji tyle samo, ale właśnie pierwszy z oficjalnych dystrybutorów zdecydował się obniżyć jej cenę.

Play obniżył cenę opaski Xiaomi Mi Band 4

149 złotych to akceptowalna cena, nawet jeśli w chińskich sklepach można kupić Xiaomi Mi Band 4 nieco taniej – sam jakiś czas temu nabyłem chińską wersję (bez NFC) za ~80 złotych. Wiele osób po prostu idzie jednak do sklepu i nie zawraca sobie głowy ściąganiem opaski z Państwa Środka. Szczególnie że za niewiele wyższą kwotę dostaje jednocześnie dwuletnią gwarancję realizowaną na miejscu.

Od teraz zakup Xiaomi Mi Band 4 w oficjalnej polskiej dystrybucji jest jeszcze bardziej opłacalny, ponieważ Play (jako pierwszy z oficjalnych dystrybutorów) poinformował, że obniżył cenę tej opaski do 129 złotych. Można ją już za tyle kupić w sklepie internetowym operatora (bez umowy). Jednocześnie może to być sygnał, że wkrótce na podobny krok zdecydują się także pozostali sprzedawcy.

Recenzja Xiaomi Mi Band 4 – jeden (niestety duży) krok od opaski idealnej

Bonus: wygraj wejściówkę na konferencję Xiaomi w Polsce

Przy okazji Play poinformował o konkursie, w którym do wygrania są wejściówki na najbliższą konferencję Xiaomi w Polsce, którą zaplanowano na czwartek, 14 listopada 2019 roku, na godzinę 18:30. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie i w jego trakcie do Polski oficjalnie zostaną wprowadzone smartfony Xiaomi Mi Note 10, Mi Note 10 Pro i Redmi Note 8T. Niewykluczone, że tego dnia polski oddział Xiaomi zapowie też rozpoczęcie sprzedaży telewizorów marki, ale co do tego nie ma pewności.

Wszystkie informacje na temat konkursu znajdziecie na blogu Play (link do niego znajduje się w źródle). Swoje zgłoszenia można zgłaszać tylko do jutra, do końca dnia.

Źródło: Blog Play