Pierwsze urządzenia z Ice Cream Sandwich w październiku? - Tabletowo.pl

Pierwsze urządzenia z Ice Cream Sandwich w październiku?

Tabletowo.pl Pierwsze urządzenia z Ice Cream Sandwich w październiku? Nowości Plotki / Przecieki

Na tegorocznym Google I/O internetowy gigant z Mountain View na czwarty kwartał roku zapowiedział premierę uniwersalnego systemu operacyjnego, mającego działać na wszystkich urządzeniach, bez podziału na tablety i smartfony. Mowa oczywiście o Androidzie Ice Cream Sandwich, na którego debiut na pierwszych sprzętach z niecierpliwością czekamy. Ich premiera zbliża się z dnia na dzień. BGR dotarł do informacji, jakoby pierwsze urządzenia z AICA miały zadebiutować w październiku.

Taka jest też spodziewana data premiery Asusa Eee Pad Transformer 2 z czterordzeniową Tegrą 3 na pokładzie czy tabletu Amazon Coyote. Warto przypomnieć, że w oparciu o Ice Cream Sandwich miałyby pracować rzekomo następujące tablety (na razie to wyłącznie niepotwierdzone plotki): Motorola Kore, Notion Ink Adam 2 czy Asus Padfone.

Zbaczając nieco z naszego tabletowego podwórka można zauważyć, że październikowa premiera pierwszych urządzeń z AICS, zwłaszcza smartfonów, może się pokryć z prezentacją iPhona 5 (jeśli wierzyć plotkom, planowana na wrzesień/październik). Wtedy to na rynku ujrzymy kolejne generacje przodujących systemów operacyjnych – Androida Ice Cream Sandwich od Google oraz iOS 5 od Apple. Co wybiorą klienci?

Czego się spodziewacie po najnowszej wersji googlowskiego systemu?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona