Ważne

iPhone 5 w drugim tygodniu września, a iPad 3?

Jest dopiero kilka miesięcy po oficjalnej prezentacji iPada 2, a ja już mam powoli dosyć spekulacji na temat jego następcy… Już od dłuższego czasu mówi się, że jego premiera będzie miała miejsce w tym samym terminie, co iPhona 5, czyli we wrześniu. Okazuje się jednak, że na iPada 3 może nam przyjść jeszcze trochę poczekać.

China Times donosi, że prezentacja iPhona 5 odbędzie się w drugim tygodniu września. Co więcej, według tegoż samego źródła, iPada 3 poznamy nieco później – w listopadzie. Jak będzie naprawdę – przekonamy się niebawem.

Moim zdaniem, kolejne portale chcą dołożyć do spekulacji na temat nadchodzących urządzeń Apple swoje trzy grosze, i wymyślają coraz to nowsze plotki, które niekoniecznie muszą znaleźć potwierdzenie w rzeczywistości. Tym bardziej, że iPad 2 sprzedaje się na tyle dobrze, że głupim posunięciem ze strony Apple by było wydawanie kolejnego tabletu już teraz.

Więcej spekulacji i zupełnie niepotwierdzonych informacji na temat kolejnego iPada znajdziecie w tym wpisie.

źródło

Komentarze

 • Luke

  iPad 3 na pewno nie ukarze się w tym roku i kropka. Koniec spekulacji.

 • PoLi

  dokładnie Luke,nie po to na konferencji był ładny slajd obrazu “rok 2011 rokiem Ipada 2”

  w tym roku zobaczymy co najwyżej Iphona 5 wraz z iOS5
  i dodatkowo w tym samym czasie wyjdzie oficjalnie facebook wraz ze skypem które to zapewne będą reklamowały system powiadomień w Ipadzie czy Iphonie.

 • Marcin “Azawakh” Wjciechowski

  I to prawda rok 2011 to rok iPada2 choć osobiście ciekaw jestem co wujwk Sfeve zaproponuje nam w najnowszych swoich zabawkach? Mam nadzieję, że iPhone 5 otrzyma wreszcie 4″ wyświetlacz, radio FM, oraz obiecane wsparcie dla flasha 4.0 podobnie jak niebawem ma otrzymać takie wsparcie Bada w wersji 2.0.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona