Pierwsze prawdziwe zdjęcia HTC Puccini - Tabletowo.pl
Ważne

Pierwsze prawdziwe zdjęcia HTC Puccini

Tabletowo.pl Pierwsze prawdziwe zdjęcia HTC Puccini Nowości Plotki / Przecieki

Proszę Państwa, oto i on: HTC Puccini, większy brat HTC Flyer. Dotychczas znany jedynie z fotek prasowych, które kilka razy przeciekły do sieci – dziś ukazuje nam swoje pełne oblicze za sprawą tajemniczego źródła niezawodnego portalu Engadget. Co więcej, źródło twierdzi, że urządzenie przechodzi obecnie testy, a to oznacza, że jego premiera zbliża się coraz większymi krokami.

Dzisiejszy przeciek potwierdza obecność na pokładzie HTC Puccini dwurdzeniowego procesora o częstotliwości taktowania 1,5GHz, 1GB pamięci RAM, wyświetlacza o przekątnej 10,1″ o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 16GB pamięci wewnętrznej, aparat o rozdzielczości 8 Mpix oraz LTE. Całość pracuje w oparciu o Androida Honeycomb – wciąż jednak nie wiadomo w której wersji (najprawdopodobniej najnowszej – 3.2).

W dalszym ciągu nie mamy pewności, czy w 10-calowym tablecie tajwańskiego producenta znalazło się miejsce dla HTC Scribe, czyli możliwości korzystania z wybranych aplikacji za pomocą magicznego piórka, jak jest to w HTC Flyer. Wciąż także czekamy na informacje odnoście obecności portu USB, wyjścia HDMI oraz slotu kart pamięci…

Wciąż nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać oficjalnej prezentacji modelu (choć spekuluje się najpóźniej początek października), aczkolwiek mamy wielką nadzieję, że będzie nam dane poznanie go podczas IFA 2011. Na dzień wcześniej, 1 września, firma HTC zaplanowała konferencję prasową, ale z naszych informacji wynika, że będzie ona poświęcona wyłącznie smartfonom.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona