HTC Puccini - premiera najpóźniej na początku października - Tabletowo.pl
Ważne

HTC Puccini – premiera najpóźniej na początku października

Tabletowo.pl HTC Puccini - premiera najpóźniej na początku października Nowości Plotki / Przecieki

Puccini, Puccini, Puccini… Słyszymy o Tobie już od kilku miesięcy, a Ty wciąż nie chcesz ujawnić nam swojego oblicza oficjalnie i bez zbędnych ceregieli… Ileż można czekać na Twoją prezentację? Okazuje się, że długo. Pierwsze plotki na temat 10-calowego tabletu HTC pojawiły się już na początku maja, by przez kolejne kilka miesięcy sukcesywnie ujawniać kolejne informacje odnośnie jego wyglądu i parametrów technicznych. Na szczęście jednak niebawem (najprawdopodobniej) przyjdzie kres naszemu oczekiwaniu.

Dyrektor finansowy HTC, Winston Yung, w rozmowie z chińską gazetą Liberty Times miał wspomnieć, że premiera HTC Puccini planowana jest na końcówkę trzeciego bądź początek czwartego kwartału roku. A to z kolei wskazuje na prezentację albo pod koniec września, albo na początku października.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że HTC planuje konferencję prasową na pierwszego września. Z naszych informacji wynika, że tajwański koncern nie zamierza przedstawić wtedy światu HTC Puccini, a kilka smartfonowych nowości – czy tak będzie, okaże się już za kilka tygodni.

Według wcześniejszych informacji, oczywiście przez nikogo z HTC niepotwierdzonych, Puccini ma posiadać 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1.2 lub 1.5 GHz, aparat o rozdzielczości 8 Mpix, kamerkę, 4G oraz możliwość obsługi niektórych aplikacji magicznym piórkiem. Całość ma pracować w oparciu o Androida Honeycomb (najprawdopodobniej 3.2).

Na potwierdzenie tych informacji musimy poczekać do oficjalnej prezentacji HTC Puccini.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona