Salon Xiaomi Mi Store w warszawskiej Arkadii

Już niebawem otwarcie Xiaomi Island. Sporo sprzętów kupisz taniej

Już w najbliższą sobotę, 8 października 2022 roku, otwarcie Xiaomi Island. Chińska marka przygotowała dla klientów szereg bardzo atrakcyjnych ofert. Co będzie można kupić taniej?

Nowy punkt sprzedaży w Polsce

Xiaomi jest już obecne niemal we wszystkich dużych polskich miastach. Tym razem marka zaplanowała otwarcie kolejnego punktu sprzedaży swoich produktów. Mowa o Xiaomi Island, które zacznie działać już w najbliższą sobotę, w Gdańsku, a dokładnie w Galerii Bałtyckiej na poziomie 0.

Oczywiście na otwarciu nie może zabraknąć specjalnie przygotowanych na tę okazję promocji. W Gdańsku klienci również mogą liczyć na bardzo atrakcyjne oferty. Xiaomi informuje, że rabaty wyniosą nawet 66%. Sprawdźmy, czy to prawda.

otwarcie Xiaomi Island Gdańsk
(źródło: Mi Store)

Lista promocji w Xiaomi Island. Ustawisz się w kolejce?

Na czym zaoszczędzimy najwięcej? Xiaomi przekonuje, że aż 1000 złotych możemy zaoszczędzić na odkurzaczu automatycznym Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro. W ramach przygotowanej promocji jego cena została obniżona do 999 złotych, a jego regularna cena wynosi 1999 złotych, chociaż obecnie można go kupić w promocji za 1399 złotych – w rzeczywistości rabat wynosi więc 400 złotych.

Xiaomi Island Gdańsk
(źródło: Mi Store)

Podobna sytuacja dotyczy smartfona Xiaomi 12X. Firma zapewnia, że można zaoszczędzić przy jego zakupie 800 złotych (w porównaniu do regularnej ceny 3199 złotych). Urządzenie obecnie kosztuje jednak 2699 złotych, a w promocji na otwarciu Xiaomi Island w Gdańsku ten produkt kupimy za 2399 złotych – realna oszczędność to więc 300 złotych.

W najbliższą sobotę taniej kupimy również Redmi Note 10 Pro w wersji z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej – zapłacimy za niego 999 złotych. Dokładnie za tę samą cenę można będzie zgarnąć Redmi Note 11S z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej.

Oprócz tego w Gdańsku w najbliższą sobotę kupimy również:

  • Mi True Wireless Earphones 2S za 99 złotych,
  • Mi Smart Plug Wi-Fi za 39 złotych,
  • Mi Body Composition Scale 2 za 89 złotych,
  • Mi Ionic Hair Dryer H300 za 99 złotych,
  • Redmi Watch 2 Lite 2 Black za 179 złotych,
  • Xiaomi Watch S1 Active za 599 złotych,
  • Xiaomi Mi Cordless Screwdriver 12V z zestawem bitów i wierteł za 399 złotych,
  • smartfon Redmi 10 za 699 złotych.

Wszystkie te produkty będzie można kupić w promocyjnych cenach tylko 8 października, lub do wyczerpania zapasów. Ilość urządzeń jest limitowana, a jedna osoba może zakupić maksymalnie po jednej sztuce każdego produktu w obniżonej cenie.