(fot. Orange)

Orange dodaje do Video Pass aż dziewięć nowych serwisów

Użytkownicy smartfonów poświęcają wiele czasu i transferu danych na oglądanie materiałów wideo w różnych serwisach z tego typu treściami. Orange stworzyło więc Video Pass, który pozwala zaoszczędzić cenny pakiet danych. Teraz do listy platform, które obejmuje ta usługa, zostało dodanych kolejnych dziewięć pozycji. W sumie jest ich już więc aż piętnaście.

Reklama

Video Pass w Orange

Usługa ta jest dostępna dla klientów Planów Mobilnych i pakietów Orange Love oraz Orange Flex. W przypadku Planu Mobilnego 75 i pakietu Orange Love Premium na 24 miesiące, jest ona bezpłatna przez cały okres trwania umowy.

W pozostałych przypadkach trzeba za nią płacić 20 złotych miesięcznie, aczkolwiek wybierając Plan Mobilny 55 lub pakiet Orange Love Extra, przez pierwszy miesiąc można z niej korzystać za darmo. Z kolei w Planie Mobilnym 35 nie jest ona w ogóle dostępna.

Z Video Pass może zatem korzystać całkiem pokaźna grupa klientów Orange, więc zrozumiałe jest, że oczekiwania wobec tej usługi są duże. I operator stara się im sprostać, wzbogacając ją o kolejne platformy.

Orange dodaje nowe serwisy do usługi Video Pass

W momencie rynkowego debiutu Orange Flex w skład usługi Video Pass wchodziło zaledwie pięć serwisów: YouTube, Netflix, HBO GO, vod.pl i Orange TV Go. Na początku 2020 roku dodano do niej jeszcze WP Pilot.

Teraz jednak biblioteka serwisów, przy korzystaniu z których nie jest zużywany dostępny w ramach abonamentu pakiet internetowy, wzbogaciła się aż o dziewięć nowych platform: Canal+, TVP Sport, Player, CDA Premium, IPLA, TVP VOD, TVP Stream, TVP info oraz Poland in.

Orange Video Pass lista serwisów
Aktualna lista serwisów, wchodzących w skład usługi Video Pass (źródło: Orange)

Wzbogacony Video Pass jest już dostępny w Planach Mobilnych oraz pakietach Orange Love. „Wkrótce” będą mogli z niego korzystać również użytkownicy oferty Orange Flex.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że z usługi w sposób regulaminowy można korzystać wyłącznie na terenie Polski, a ponadto trzeba też mieć w swoim pakiecie danych niewykorzystany transfer internetu z pełną prędkością.