Orange - 5 GB w prezencie

Odbierz darmowe 5 GB internetu od Orange

Wystarczy kilka kliknięć i – będąc abonentami Orange – nasze konto uzupełniane jest o 5 GB darmowego pakietu internetowego. Zgłaszamy się po bonus!

Reklama

Darmowy internet od Orange

Orange kontynuuje swój program „Środy z Orange”, w ramach którego klienci abonentowi tego operatora otrzymują regularne bonusy, prezenty i zniżki, dostępne z poziomu aplikacji Mój Orange. Po serii bezpłatnych okresów testowych różnych usług, przyszedł czas na darmowy pakiet internetowy.

Jak odebrać bezpłatne 5 GB internetu od Orange? Wystarczy w aplikacji Mój Orange odwiedzić zakładkę „Dla Ciebie”. Tam na głównym kafelku znajdziemy skrót do zlecenia aktywacji pakietu.

O uruchomieniu bonusowych 5 GB na naszym koncie zostaniemy poinformowani w aplikacji, a także osobnym SMS-em od operatora, potwierdzającym dorzucenie pakietu do dysponowanej przez nas puli gigabajtów. Przy okazji dowiemy się, jak dużo internetu zostało nam na koncie. Dodatkową paczką danych będziemy mogli zarządzać aż do zakończenia bieżącego okresu rozliczeniowego.

Trzeba tylko pamiętać, że prezenty w aplikacji Mój Orange można odbierać, będąc abonentem sieci. Klienci usług na kartę mogą korzystać z innych bonusów, podobnie jak subskrybenci Orange Flex.