Orange Flex
(fot. Orange)

Darmowe 100 GB internetu w Orange na kartę!

Orange oferuje nietypowy prezent. Nietypowy, bo już dawno nie było aż tak dużego pakietu internetowego do odebrania za jednym zamachem.

100 GB kompletnie za darmo w Orange na kartę

Zwykle, żeby dostać jakieś darmowe gigabajty czy inny bonus od operatora, trzeba wykonać jakąś czynność – czasem nawet płatną. Dajmy na to, niektóre taryfy oferują co prawda bezpłatne pakiety internetu, ale po doładowaniu konta. W tym wypadku nie ma żadnych haczyków. Dostajemy 100 GB niemalże za nic.

Orange postanowiło nagrodzić swoich klientów za lojalność marce i przygotowało program „Prezent na kartę”, który mogą odebrać aktualni użytkownicy taryf pre-paid Pomarańczowych.

Orange na kartę - prezent

Prezent dostępny jest tylko w aplikacji Mój Orange i po zalogowaniu na stronie operatora. Nie da się go uruchomić krótkim kodem. 100 GB internetu będzie ważne przez 31 dni. Pakiet można aktywować tylko raz na danym numerze. Wystarczy mieć aktywne konto.

Regulamin zdradza, że w promocji mogą brać udział użytkownicy taryf:

  • Orange YES,
  • Orange POP,
  • Orange Free na kartę,
  • Zawsze bez limitu.

Promocja trwa do 30 listopada 2022 roku. Czasu na aktywację pakietu jest więc sporo. Jeśli nam to odpowiada, pakiet możemy uruchomić pod koniec miesiąca i cieszyć się dodatkowymi gigabajtami przez większą część grudnia. Nasz wybór!