Orange Flex
Orange Flex (fot. Tabletowo.pl)

100 złotych premii w Orange Flex

Dzięki programowi poleceń można zgarnąć 50 złotych za dołączenie do Orange Flex (tyle samo dostanie użytkownik, który polecił ofertę). Teraz na nowych klientów czeka kolejne 50 złotych – wystarczy, że przy okazji zdecydują się zacząć korzystać z jeszcze jednej (darmowej) usługi.

Coraz więcej wskazuje na to, że Orange Flex jest nowym oczkiem w głowie Orange, bowiem w ostatnim czasie wprowadzono wiele niezbyt korzystnych dla użytkowników zmian w ofercie Orange Free na kartę. A jeszcze do niedawna sprawiała ona wrażenie flagowej, nieabonamentowej taryfy. Niestety, przez zmiany w cennikach stała się mniej atrakcyjna w ocenie licznej klienteli.

Reklama

Jednocześnie oferta Orange Flex została uproszczona, a do tego od końca września 2019 roku działa program poleceń, w ramach którego na osobę polecającą i poleconą czeka po 50 złotych. Jedynym warunkiem jest udostępnienie nowemu użytkownikowi unikalnego kodu polecającego. Musi on też korzystać z tej taryfy przez ponad miesiąc (co w praktyce oznacza konieczność zapłacenia za dwa okresy rozliczeniowe, gdyż opłata pobierana jest z góry).

100 złotych premii dla nowych użytkowników Orange Flex

Orange poinformowało dziś, że od teraz nowi klienci, którzy dołączą do Orange Flex, będą mogli dostać nawet 100 złotych premii, na którą składają się dwa bonusy po 50 złotych każdy. Aby uzyskać pierwszy, należy podczas aktywacji dedykowanej aplikacji wpisać unikatowy kod, udostępniany przez operatora m.in. w materiałach marketingowych w internecie. Ewentualnie można pobrać program używając >tego linka<, wówczas wczyta się on automatycznie.

Aby natomiast dostać kolejne 50 złotych, trzeba kliknąć w >niniejszy kod promocyjny (link)< i założyć konto Revolut, podając numer telefonu w Orange Flex. W następnej kolejności trzeba je (w celach weryfikacyjnych) doładować kwotą co najmniej 20 złotych, którą później można wykorzystać na dowolny cel.

Pierwszy z bonusów można zwrócić na kartę płatniczą, za pomocą której regulowane są należności za subskrypcję. Drugi zostanie zaś przelany na konto Revolut (można je później wypłacić w bankomacie, przelać na inne konto bądź wykorzystać podczas zakupów w sklepie).

Regulamin promocji „Bonus na start z Revolut” (PDF)

Co to jest Revolut i ile kosztuje?

Revolut – wygodne płatności w sieci i za granicą bez opłat za przewalutowanie

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska