(fot. Orange)

Orange Flex ulepsza swoje plany komórkowe z #hello5G

Plany Orange Flex, w których skorzystamy z sieci 5G zmieniają się. Użytkownicy mogą teraz wybierać spośród pięciu wygodnych opcji.

Pięć planów z #hello5G w Orange Flex

Orange Flex jak dotąd nie oferowało zbyt wielu opcji osobom chcącym korzystać z sieci 5G. Taka możliwość otwarta była tylko przed posiadaczami najwyższego planu komórkowego. Teraz się to zmienia. Ponadto, powiększone zostały pakiety danych w ramach wybranych taryf.

Od 17 marca Orange Flex umożliwia użytkownikom wybór spośród pięciu Planów komórkowych:

  • 15 GB za 25 zł/mies. (bez zmian),
  • 30 GB za 30 zł/mies. (bez zmian),
  • 45 GB za 35 zł/mies. + #hello5G (nowość),
  • 80 GB za 50 zł/mies. + #hello5G (odświeżony),
  • 150 GB za 80 zł/mies. + #hello5G (odświeżony).

Każdy z powyższych planów ma wliczony w pakiet zestaw nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów w Polsce oraz w roamingu UE. Dodatkowo, w każdy Plan wbudowany jest Social Pass, dzięki któremu korzystanie z popularnych mediów społecznościowych i komunikatorów nie pomniejsza pakietu GB. Social Pass obejmuje m.in.: Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, Messenger, WhatsApp, Telegram, Viber. Do poprawnego działania aplikacji, potrzebna jest jej aktualizacja do najnowszej wersji.

Powyższe zmiany cieszą zwłaszcza dlatego, że od teraz korzystanie z 5G nie będzie wymagało już płacenia wysokiego abonamentu. Posiadacze kompatybilnych urządzeń będą mogli ponosić miesięczną opłatę 45 złotych i już na tej podstawie cieszyć się z szybkiego transferu danych – oczywiście o ile będą znajdować się w zasięgu sieci 5G.

Jeśli jesteśmy zainteresowani, w jakich rejonach Polski działa sieć 5G od Orange, zajrzyjcie na tę mapkę. A po więcej szczegółów dotyczących nowej oferty Orange Flex, możecie udać się na stronę operatora.