Orange zapłaci za Ciebie trzy raty za smartfon. A jak przeniesiesz numer, to zapłacisz jeszcze mniej
fot. Pixabay, Wikipedia

Orange zapłaci za Ciebie trzy raty za smartfon. A jak przeniesiesz numer, to zapłacisz jeszcze mniej

Pieniądze nie leżą na ulicy, a jeśli już, to zwykle są to pojedyncze grosze, a nie poważniejsze kwoty. Trzeba sobie więc jakoś radzić, aby gdzieś zapłacić mniej lub na czymś przyoszczędzić, ewentualnie otrzymać zwrot części wydanej kwoty. W przypadku nowej promocji Orange zasady są proste – Wy podpisujecie umowę na abonament, a operator płaci za Was trzy pierwsze raty za smartfon. A jeżeli na dodatek przeniesiecie swój numer z innej sieci, to zapłacicie jeszcze mniej.

Istnieją dwa rodzaje klientów. Jedni kupują smartfon (za gotówkę lub na raty, oprocentowane albo nie) w sklepie z elektroniką i dobierają do tego ofertę telefonii komórkowej na kartę bądź niedrogi abonament. Drudzy są zaś przyzwyczajeni do podpisywania co dwa lata nowej umowy z operatorem, dzięki czemu mogą wtedy wziąć sobie nowy smart-telefon lub inne urządzenie. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, ale przygotowana przez Orange promocja skierowana jest do osób, które zwiążą się z tą siecią umową abonamentową.

Orange zapłaci za Ciebie trzy raty za smartfon

Zasady promocji są proste i nieskomplikowane. Począwszy od dziś, każdy klient, który podpisze nową umowę z Orange lub przedłuży obecną na kolejne 24 miesiące, nie zapłaci trzech pierwszych rat za dobrany do abonamentu smartfon. Oferta obowiązuje do 1 lipca 2020 roku i dotyczy (wybranych) Planów Mobilnych 45, 55 i 75 oraz Planów Firmowych i pakietów Orange Love.

Orange zapłaci za Ciebie trzy raty za smartfon. A jak przeniesiesz numer, to zapłacisz jeszcze mniej
Jeśli podpiszesz nową umowę abonamentową lub przedłużysz obecną na kolejne 24 miesiące, Orange zapłaci za Ciebie trzy pierwsze raty za smartfon (źródło: Biuro Prasowe Orange Polska)

Dzięki tej promocji klienci zapłacą więc tylko opłatę początkową i 21 rat za smartfon plus oczywiście koszty abonamentu. Jest jednak możliwość, żeby tych ostatnich również nie płacić przez trzy miesiące – wystarczy przenieść swój numer od innego operatora. Za sprawą takiej kumulacji użytkownicy będą mogli zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Promocja dostępna jest we wszystkich kanałach sprzedaży, zarówno w sklepie internetowym, jak i w sprzedaży telefonicznej oraz w salonach stacjonarnych operatora. Orange zastrzega jednak, że ta oferta obowiązuje do 1 lipca br. lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska