Orange logo
fot. Pixabay, Wikipedia

Orange wprowadza do sprzedaży nowe Plany Mobilne

W zeszłym tygodniu do portfolio Orange dołączyła oferta Orange Flex. Dziś natomiast operator wprowadził do sprzedaży nowe Plany Mobilne, w ramach których klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz nawet 30 GB internetu, a także dostęp do usługi Music Pass. Specjalne warunki czekają również na duety i rodziny.

Nowe plany mobilne w Orange

Klienci mogą wybrać jeden z czterech pakietów. W najtańszym (Plan Mobilny 35) za 35 złotych otrzymują nielimitowane rozmowy do wszystkich i 3 GB internetu w kraju (3 GB do wykorzystania w UE). Każdy SMS i MMS kosztuje z kolei 20 groszy.

W skład kolejnych trzech (Plan Mobilny 45, Plan Mobilny 55, Plan Mobilny 75) wchodzą natomiast nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz – odpowiednio – 7 GB (3,76 GB w UE), 15 GB (4,59 GB w UE) lub 30 GB (6,26 GB w UE) internetu. Standardowe ceny pakietów to 45 złotych, 55 złotych i 75 złotych, ale klienci Orange Love mogą w każdym przypadku liczyć na rabat w wysokości 20 złotych.

Oprócz tego, do każdego Planu Mobilnego Orange dodaje w prezencie pakiet Music Pass na trzy miesiące, który pozwala korzystać z popularnych (muzycznych) serwisów streamingowych (Tidal, Spotify, Deezer, Polskie Radio, Amazon Music i Apple Music) bez konieczności poświęcania na ten cel megabajtów z dostępnej w ramach danej oferty paczki internetu (transfer jest w tym przypadku nielimitowany). Podobna usługa dostępna jest także w Orange Flex.

Nowe plany mobilne w Orange
Nowe plany mobilne w Orange (fot. Biuro Prasowe Orange Polska)

Przedłużający umowę mogą dodatkowo wybrać jeden z trzech gratisów: 5 GB internetu więcej co miesiąc, 100 minut rozmów międzynarodowych do UE, USA i Kanady lub Music Pass za darmo przez cały czas trwania umowy. Z kolei klienci przenoszący numer od innego operatora otrzymają trzy miesiące abonamentu za 0 złotych.

Duety i rodziny mogą natomiast liczyć na rabat w wysokości 20 złotych na każdą kolejną kartę SIM oraz 3 GB na współdzielone konto. Przy zakupie więcej niż jednej karty SIM w tym samym dniu, opłata aktywacyjna zostanie naliczona tylko raz. Dodatkowo klienci ofert na kartę dołączający swoją usługę do istniejącego konta abonenckiego nie zapłacą opłaty aktywacyjnej.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska