Reklama

Oppo startuje z kwietniowymi promocjami. Taniej kupimy smartfony z serii Reno i „A”

Właśnie wystartowała kolejna tura promocji na smartfony Oppo. Chiński producent przygotował między innymi specjalną ofertę na najnowsze urządzenia z serii Reno, a także kilka tańszych smartfonów z serii A. Wydaje się, że to bardzo dobry moment na zakupy, jeśli ktoś lubi zaoszczędzić lub dostać coś w gratisie.

Reklama

Reno 5 kusi możliwościami

Recenzja modelu Oppo Reno 5 5G pokazała, że to godny reprezentant średniej półki cenowej. Kompaktowy design, błyskawiczne ładowanie 65 W, czy też ogólna jakość zdjęć, to tylko kilka cech, z uwagi na które warto rozważyć zakup najnowszego smartfona Oppo. W przekazie marketingowym modelu bardzo istotnym elementem układanki są także możliwości wideo Reno 5, którym również mieliśmy okazję dokładnie się przyjrzeć.

Promocja Oppo na smartfony, w tym Reno5 5G
Oppo Reno5 5G – fot. Tabletowo.pl

Czas na promocje!

Pomimo, że od premiery modelu nie minęło przesadnie dużo czasu, Oppo wyszło z inicjatywą nowej promocji. Jeśli ktoś teraz zdecyduje się na zakup smartfonów z najnowszej serii Reno 5, może liczyć na bezprzewodowe słuchawki TWS w gratisie!

Szczególnie interesująco prezentuje się dodatek w postaci bardzo dobrych słuchawek Oppo Enco W31, które również mieliśmy okazję testować. W ich przypadku na szczególną uwagę zasługiwała znakomita jakość dźwięku i bardzo dobre wykończenie. Cena tych słuchawek w regularnej sprzedaży wynosi 399 złotych.

Promocyjne ceny i gratisy dostępne w Media Expert!

W przypadku tańszego wariantu Reno 5, dostajemy natomiast słuchawki Oppo Enco W11. W tym modelu producent zwraca szczególną uwagę na minimalistyczny design i bardzo małą wagę na poziomie 4,4 gramów. Dzięki zastosowaniu 8 mm przetworników dynamicznych, słuchawki mają gwarantować wysoką jakość dźwięku w swojej klasie.

Promocja na Reno 5 trwa już teraz, a obowiązywać będzie do 24 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Śpieszcie się!

Reno 4 i Seria A także taniej

Producent postanowił także przecenić ubiegłoroczne smartfony Reno 4 i dwóch przedstawicieli bardziej budżetowej serii A. Ceny po zmianach prezentują się następująco:

Oppo A72 – fot. Oppo

Promocyjna cena na modele Reno 4 obowiązuje do 30 kwietnia. W przypadku urządzeń z serii A rabat obowiązywać zacznie 23 kwietnia i zakończy się 6 dni później, czyli 29 kwietnia.

Oferty dostępne są w sklepach internetowych, w tym u naszego partnera Media Expert.