słuchawki bezprzewodowe TWS Oppo Enco W11
Oppo Enco W11 (źródło: Oppo)

Nowe, tanie słuchawki TWS od Oppo – Enco W11. Można je mieć za złotówkę

W ostatnim czasie Oppo nie tylko rozszerzyło swoją ofertę o słuchawki prawdziwie bezprzewodowe, ale wprowadziło na rynek wiele modeli w bardzo różnych cenach. Teraz do sprzedaży w Polsce trafiają Oppo Enco W11, które kosztują niewiele, a na dodatek od razu jest okazja, aby dostać je za symboliczną złotówkę.

Reklama

Oppo Enco W11 – specyfikacja

Słuchawki wyposażono w 8 mm dynamiczny przetwornik z tytanowymi kompozytowymi membranami, które – jak deklaruje producent – „wzmacniają basy i zwiększają zasięg wysokich częstotliwości, zapewniając ultra czysty dźwięk”. Użytkownicy, którzy mają większą czułość na dźwięk, powinni też zauważyć, że obsługiwany jest również format audio AAC.

słuchawki bezprzewodowe TWS Oppo Enco W11
Oppo Enco W11 (źródło: Oppo)

Najnowsze słuchawki od Oppo wykorzystują technologię Bluetooth 5.0 i każda z nich odbiera oraz przekazuje dźwięk bezpośrednio ze źródła, co pozwala zmniejszyć opóźnienia, a tym samym poprawić wrażenia podczas słuchania.

Słuchawki te mają także funkcję eliminacji szumów podczas połączeń. Ponadto ich konstrukcja powinna sprawić, że bardzo dobrze wpasują się w ucho. W zestawie producent dodaje trzy pary silikonowych wkładek dousznych w różnych rozmiarach, aby użytkownik mógł jeszcze dokładniej wytłumić hałasy z otoczenia.

słuchawki bezprzewodowe TWS Oppo Enco W11
Oppo Enco W11 (źródło: Oppo)

Jak deklaruje Oppo, słuchawki bezprzewodowe Enco W11 na jednym ładowaniu będą odtwarzać muzykę przez maksymalnie 5 godzin, a jeśli użytkownik wykorzysta dedykowane etui-ładowarkę, czas pracy może wydłużyć się do nawet 20 godzin.

Warto jeszcze wspomnieć, że słuchawki te są odporne na kurz i wodę, co potwierdza certyfikat IP55. Obsługuje się je zaś za pomocą gestów (wszystkie są wymienione na oficjalnej stronie Oppo Enco W11). Do tego oferują jeszcze opcję szybkiego parowania – po pierwszym będą się automatycznie łączyły ze smartfonem, kiedy tylko użytkownik je wyjmie z etui.

Oppo Enco W11 – cena, promocja

Rekomendowaną cenę tych słuchawek producent ustalił w Polsce na bardzo przystępne 199 złotych. To na pewno atrakcyjna cena, która zachęci klientów do zakupu. Oppo Enco W11 można już nabyć w oficjalnym sklepie marki Oppo na platformie Allegro.

Do 2 lipca 2020 roku trwać będzie jednak promocja, w ramach której słuchawki zostaną dodane za symboliczną złotówkę przy zakupie smartfona Oppo A91. Oferta ma obowiązywać do 2 sierpnia br. w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom i sklepie Oppo na Allegro.