Reklama

Krążą plotki, że powstaną OnePlus Buds Z. Będą jeszcze tańsze niż pierwowzór

Niespełna dwa miesiące temu, przy okazji premiery OnePlus Nord, zaprezentował ciekawe i niedrogie, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki OnePlus Buds. Istnieje szansa, że producent pracuje nad wariantem OnePlus Buds Z, które mają być… jeszcze tańsze.

Reklama

Słuchawki od OnePlusa, czyli OnePlus Buds, doczekają się „rodzeństwa”

Ostatnie miesiące obfitują w interesujące nowości od OnePlusa. Najpierw był OnePlus Nord, później OnePlus Buds, a teraz wyczekujemy kebaba, bowiem taką nazwę kodową otrzymał OnePlus 8T. Być może OnePlus Buds Z zadebiutują razem z nim?

O OnePlus Buds Z wiemy głównie to, że mają być tanie

Już parę dni temu nazwa OnePlus Buds Z przewinęła się na portalu XDA Developers przy okazji analizy OxygenOS 11 beta. Teraz do tematu wrócił znany leaker znany na Twitterze jako @MaxJnb

Mało? Nie da się ukryć. Na ten moment spekulacje nie wykraczają ponad to, że OnePlus Buds Z mają być tańszą wersją pierwowzoru. Zważywszy na fakt, że „droższy” wariant kosztuje u nas 89 euro, celujemy w półkę cenową rzędu 150-200 złotych.

OnePlus Buds Z mają być jeszcze tańsze
OnePlus Buds są wycenione na 89 euro – wariant „Z” ma być zauważalnie tańszy

O tyle, o ile okrojonej jakości dźwięku należy się wręcz spodziewać, to jest ryzyko, że producent zdecyduje się też na zrezygnowanie z szybkiego ładowania, które podobno bardzo chwalą sobie użytkownicy OnePlus Buds. Cóż, pożyjemy, zobaczymy. Jak już wspomniałem, wątpliwości najprawdopodobniej rozwieją się przy okazji premiery OnePlus 8T – dla przypomnienia dodam, że OnePlus 8T Pro nie będzie.

*grafika główna przedstawia słuchawki OnePlus Buds