Okrojony Office 2013 RT dla tabletów z Windows RT - Tabletowo.pl

Okrojony Office 2013 RT dla tabletów z Windows RT

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Okrojony Office 2013 RT dla tabletów z Windows RT Nowości Plotki / Przecieki

Im bliżej październikowej premiery Windows 8, tym więcej informacji na jego temat pojawia się w sieci. Wiemy już, że w cenie tabletów z najnowszą wersją kafelkowego systemu operacyjnego na ARM (Windows RT) będzie dołączany Office 2013 RT. Wiemy również jak ten pakiet biurowy będzie wyglądał, dzięki wersji Consumer Preview, udostępnionej w połowie lipca przez Microsoft (można ją pobrać stąd). Dziś pojawiły się kolejne wieści odnośnie Office 2013 RT.

Z nieoficjalnych informacji, które w mgnieniu oka rozeszły się po sieci, wynika, że koncern z Redmond zamierza pozbyć się kilku funkcji z Office 2013 RT. Ma zabraknąć: obsługi makr, wsparcia dla VBA oraz dodatków firm trzecich. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że w najnowszym pakiecie biurowym Microsoftu nie będzie również klienta pocztowego Outlook, aczkolwiek to można zrozumieć. Najprawdopodobniej chodzi o to, by nie kolidował z podobną aplikacją stanowiącą integralną część systemu Windows 8 RT. Office 2013 RT będzie zawierać następujące programy: Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote.

Co więcej, wiele wskazuje na to, że wspomniane tablety będą miały zainstalowany pakiet Office 2013 RT w wersji Preview. Najprawdopodobniej będzie ją można zaktualizować do pełnej edycji na początku 2013 roku.

Z informacji potwierdzonych przez Microsoft – właśnie został otwarty sklep z dodatkami do Office 2013. Na chwilę obecną oferuje ich 25, a 10 kolejnych jest przygotowywanych (wszystkie darmowe). Znajdziecie go pod tym adresem.

Premiera Windows 8 już 26. października. A wraz z nim zawita tablet Microsoft Surface, w którym Microsoft pokłada wielkie nadzieje. Przypomnijmy, że w tym roku – według Ballmera – koncern może sprzedać kilka milionów swoich urządzeń.

źródło

http://www.microsoft.com/office/preview/en

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona