nowy smartwatch Hykker od 28.04.2022 w Biedronkach
źródło: mPTech

Nowy, niedrogi smartwatch z ciśnieniomierzem od czwartku w Biedronce

Już od najbliższego czwartku, 28 kwietnia 2022 roku, w sklepach sieci Biedronka w całej Polsce dostępny będzie nowy smartwatch marki Hykker. Klienci będą mogli go kupić w przystępnej cenie, a w dodatku dostaną do wyboru dwa modele: z okrągłą i kwadratową obudową (oba z certyfikatem IP67).

Nowy smartwatch marki Hykker od czwartku w Biedronkach

Naturalnie, jak przystało na zegarek, także i ten zapewnia funkcję pokazywania godziny i daty, ale to oczywiście nie koniec jego możliwości. Obok tych informacji, użytkownicy zobaczą na kolorowym ekranie urządzenia również pogodę (na podstawie danych ze smartfona, z którym łączność odbywa się z wykorzystaniem technologii Bluetooth).

Ponadto na wyświetlaczu zegarka mogą być wyświetlane informacje o ilości zrobionych kroków w ciągu dnia, a także przebytego dystansu i ilości spalonych kalorii. Najnowsze smartwatche marki Hykker oferują jednak również bardziej zaawansowane funkcje – wykonywanie pomiaru tętna i poziomu tlenu we krwi, a nawet ciśnienia. Mimo wszystko trzeba pamiętać, że nie jest to urządzenie medyczne i nie zastąpi profesjonalnej aparatury – podawane wyniki należy uznawać za „orientacyjne”.

Wśród funkcji zegarka można wymienić również monitorowanie snu – jego czas oraz długość lekkiego i głębokiego snu, a także możliwość przeprowadzenia odprężających ćwiczeń oddechowych. A skoro już o ćwiczeniach mowa, to smartwatch potrafi też śledzić i rejestrować treningi w różnych dyscyplinach sportowych, m.in. spacer, bieganie, rower, skoki, badminton, koszykówka, futbol i pływanie.

Najnowsze zegarki marki Hykker oferują też funkcję wywoływania spustu migawki aparatu i kontrolowania odtwarzacza muzyki na sparowanym smartfonie oraz… dwie proste gry: 2048 i Young Bird. Naturalnie nie zabrakło również funkcji odbierania powiadomień o przychodzącym połączeniu, nowych wiadomościach i zdarzeniach w aplikacjach (w tym Facebook i WhatsApp). Ponadto przydatna może okazać się funkcja „Znajdź telefon”, jeśli ten gdzieś się zawieruszy.

Smartwatch jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Android i iOS (dedykowana aplikacja Da Fit dostępna do pobrania ze Sklepu Google Play i Apple App Store). Sugerowana cena urządzenia została ustalona na 99 złotych. Jak zostało wspomniane na początku, klienci będą mieli do wyboru wersje z okrągłą i kwadratową obudową.