Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite

Nowy kolor Nintendo Switch Lite — podoba mi się ten niebieski!

Większość graczy czekająca na nowy model Nintendo Switch marzy raczej o wersji „Pro” konsoli. W związku z tym kolejna wersja kolorystyczna Nintendo Switch Lite może co niektórych rozczarować. Nie zmienia to jednak faktu, że nowy niebieski kolor przenośnej konsoli Japończyków prezentuje się świetnie!

Nintendo Switch Lite – „Nowy Niebieski”

Nintendo na przestrzeni ostatnich lat przyzwyczaiło nas do wielu różnych wersji swoich konsol. Ten producent wyjątkowo upodobał sobie różnokolorowe wersje swoich urządzeń — by daleko nie szukać, wymienić można, chociażby limonkowe New Nintendo 2DS XL czy Nintendo DS w wersji Coral Pink.

Również i Nintendo Switch doczekało się kilku wersji limitowanych, jak i też kolorystycznych, choć to drugie tyczy się bardziej modelu Lite konsoli. Poznajcie kolejny z nich.

Samo Nintendo nazywa kolor ten „nowym niebieskim” ponieważ w portfolio znajduje się już niebieska — a raczej turkusowa — wersja konsoli. Ten model Switcha Lite trafi na półki sklepowe 21 maja 2021 roku, czyli w ten sam dzień co premiera wyczekiwanej gry Miitopia. Niestety gra nie będzie znajdować się w zestawie z konsolą.

Nowy niebieski kolor to już piąty odcień, w którym to kupić możemy Nintendo Switch Lite, nie licząc specjalnej wersji konsoli Zacian & Zamazenta, która nie jest już niestety dostępna w sklepach. Dla jasności, cena mniejszego Switcha nie uległa zmianie — nadal za ten model konsoli Japończyków przyjdzie nam zapłacić 199 dolarów, czyli około 900 złotych na polskim rynku.

Nie tak dawno temu swoją premierę miała również nowa wersja kolorystyczna podstawowego Nintendo Switch, która inspirowana była serią gier Super Mario. Nieoficjalnie w przygotowaniu jest również ulepszona wersja konsoli Japończyków, która miałaby oferować wsparcie dla rozdzielczości 4K i technologii DLSS.

A która wersja kolorystyczna Nintendo Switch Lite jest Waszym zdaniem najładniejsza?